anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie zakładki TRANSAKCJE w Menedżerze Sprzedaży

baza44pl
#7 Wielbiciel#

Hej,

 

Zgodnie z zapowiedziami, od dziś zakładka TRANSAKCJE w Menadżerze Sprzedaży traci swą funkcjonalność. Moje pytanie brzmi: co z powiadomieniami o zmianach statusu transakcji dla kupujących? Miałem cały system powiadomień podpiętych do obsługi zamówień w zakładce Transakcje i teraz chyba nie będę mógł z niego korzystać? Czy nie widzę gdzieś nowej opcji, która daje mi możliwość dalszej obsługi moich powiadomień?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

Wszystkie zmiany i ulepszenia są dla twojego dobra z takim założeniem są tworzone i nikt się ciebie nie pyta czy to ci się podoba jedynie o co się pytają to natrętne pytanie pojawiające się przy każdym wpisie na tym forum "powiedz co o nas myślisz" albo "czy polecisz nas innym".

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Jest tak dobrze, jak nigdy po zmianach. Nie znalazłem takiej ikony która obrazowała by te zmiany. Po prosu DXXA

oznacz moderatorów

KOMIKOMP
#8 Zapaleniec#

Tak z ciekawości pytam

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo Allegro idzie z duchem czasu.😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@KOMIKOMP Bo dobrze działało? Bo ktoś musiał wziąć premię za innowację?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwpartneronline
#9 Pomysłodawca#

Bo w Allegro rządzi ten, kto wcześniej wstanie... Jak coś działa w miarę dobrze i jest użyteczne, to trzeba zawsze popsuć, żeby sprzedający za lekko nie mieli....

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Lepiej! być nie może🤑

oznacz moderatorów

mwpartneronline
#9 Pomysłodawca#

Witam,

 

Szybkie pytanie. Po dzisiejszych zmianach MS stał się już zupełnie niefunkcjonalny. Jakim dobrym programem go tak na szybko zastąpić, żeby teraz przez miesiąc nie uczyć się obsługi? Coś prostego, szybkiego i funkcjonalnego. Dzięki za info.

oznacz moderatorów

Camper_Voyager
#9 Pomysłodawca#

Śmiało mogę ci polecić baselinkera, dość prosty program, w którym szybko zrobisz podstawowe rzeczy i z czasem będziesz mógł się bawić w nim i usprawniać prace, zwiększać automatyzację wykonywanych czynności(masowe wysyłanie dokumentów, zwroty prowizji, zwroty kasy, przerzucanie masowo aukcji z jednego konta na inne, zarządzanie aukcjami i cenami i wiele innych.) Ostatnio dodali tez świetną wtyczkę do Gmaila co jeszcze bardziej usprawniło obsługę maili. 

oznacz moderatorów

play-33
#7 Wielbiciel#

Witam, czy jest możliwość  aby w przypadku wylicytowania przez kupującego kilku, kilkunastu przedmiotów, w zakładce transakcje pojawiły się one chronologicznie wg daty zakończenia ich sprzedażny? Tak było w zakładce transakcje w menedżerze sprzedaży, również z datami zakończenia licytacji, co bardzo ułatwiało mi pracę. Teraz wszystko jest pomieszane i jest podana tylko data wpłaty za wszystkie zakupione przedmioty i przy zamówieniu kilku przedmiotów każdy muszę otwierać w nowej karcie co przy dużej ilości wygranych jest bardzo uciążliwe i zajmuje dużo czasu.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów