anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwania zdublowanych aukcji przez allegro

kongerpro
#8 Zapaleniec#

Proszę o informację w jaki sposób wystawiać produkty w firmie jeżeli mam kilka kont i kilku pracowników w firmie w różnych siedzibach ? Czy wystarczy, że oferta będzie miała inną miniaturkę ? 

Jakie są w ogóle zasady tego usuwania, skoro allegro usuwa mi aukcje promowaną na której mam kilkanaście ofert, a pozostawia tą bez sprzedaży ? 

Gdzie tu sens i logika ???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Halfrunt
#18 Luminarz#
  1. wystarczy, że będzie miał inną cenę, np. większą, bądź mniejszą o 1,23 lub 2,46 itd...
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kongerpro Nie powinieneś wystawiać tego samego produktu w wielu ofertach. Niezależnie od tego czy korzystasz z jednego czy kilku kont Allegro. Takie działanie utrudnia kupującym dotarcie do towaru, który ich interesuje i może nosić znamiona nieuczciwej konkurencji. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Slash2012
#1 Nowicjusz#

Co to za deb*zm Prawie roczna praca poszła w piździec. Dostałem takie coś i wszystkie oferty bez wyjątku i bez zostawienia chociaż jednej sprzedającej zostały usunięte. Przecież jak mamy np produkty, które są przeznaczone dla dużej ilości zwierząt (branża zoologiczna) to niby jak to wystawić dla psa, kota, chomika, papugi, gada, ssaka itd itd ??
Przecież to chamskie obcinanie sprzedaży.

Dzień dobry.

Zakończyliśmy Twoje oferty, ponieważ naruszały nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Nie możesz opublikować więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan "Nowy" w ramach tej samej podkategorii, niezależnie od liczby posiadanych przez Ciebie kont.

Wystawianie takiego samego towaru w ramach jednej kategorii wpływa na przejrzystość wyników wyszukiwania co przekłada się na decyzje zakupowe klientów. Jeśli klienci zbyt wiele czasu spędzą na wyszukiwaniu produktu, mogą częściej rezygnować z chęci zakupu danego towaru.

Nie wystawiaj w przyszłości tego typu ofert, jeżeli nie spełniasz powyższych warunków.

Co

oznacz moderatorów