anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utrata Super Sprzedawcy... Na poprawę humoru...

mariuszposylek
#11 Animator#

Cześć.

Tak chciałem się pożalić trochę 🙂

Straciłem dziś SS z powodu zbyt niskiego "Zadowolenia kupujących". Żeby było śmieszniej to nikt jakoś specjalnie nie zaniżył mi średniej, zdarzyły się 4 osoby w ciągu miesiąca, które oceniły "Koszt wysyłki" na 4 gwiazdki. Cała reszta wszystko na 5 gwiazdek, wszyscy klienci zadowoleni.

Na dzień dzisiejszy statystyka wygląda tak:

Zadowolenie kupujących 4,946

Aby zostać Super Sprzedawcą, Twoja średnia ocen musi wynosić co najmniej 4,950

0,004

😂

Tyle mi zabrakło do kolejnego miesiąca jako SS, przebije ktoś?

Spokojnego dnia.

Pozdrawiam.

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Miałeś SS? Jak to możliwe, skoro wszystkie Twoje oferty są niezgodne z prawem i regulaminem, a weryfikacji i kwalifikacji do SS ostatecznie dokonuje pracownik Allegro po zapoznaniu się z treścią ofert?


Podczas korzystania z prawa do zwrotu należy pamiętać, iż zgodnie z obowiązującym prawem:
- zwracane produkty muszą być w stanie niezmienionym,
- zwracane produkty nie mogą nosić śladów użytkowania oraz muszą być pozbawione zabrudzeń,
- zwrotowi podlegają wszystkie przedmioty otrzymane w danym zamówieniu (czyli przedmioty gratisowe, elementy zestawu, oryginalne opakowania etc.),
- w przypadku popełnienia błędu podczas zamówienia przez kupującego (nieodpowiedni model, kolor, zła wtyczka kabla etc.) - zwrotowi nie podlega koszt wysyłki do klienta, a w przypadku darmowej przesyłki, od kwoty zwrotu potrącany jest rzeczywisty koszt wysyłki do kupującego.

oznacz moderatorów