anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA na DPD -

TRIOTOP
#7 Wielbiciel#

Uważajcie na firmę DPD, ostatnio nadałem fotelik samochodowy który ważył około 6-7 kg, przyszła do mnie faktura od firmy DPD że mój wysłany fotelik w ich wadze przekroczył 36 kg i musiałem dopłacić jeszcze do wysyłki 40zł czyli wysyłka fotelika wyniosła mi 65zł. Skąd oni ma ją takie wagi?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@TRIOTOP Pewnie nie dotyczy to wagi rzeczywistej, a wymiarowej / gabarytowej. Prawdopodobnie przekroczyłeś wymiary paczki.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jak nadaję na Poczcie z Wysyłam z Allegro to nie da się przekroczyć wagi gabarytowej, bo wyskakuje komunikat i nie pozwala nadać takiej paczki. Jak w takim razie jest w DPD, czy można nadać za dużą paczkę?

oznacz moderatorów

TRIOTOP
#7 Wielbiciel#

Być może i to jest już drugi raz w tej samej firmie DPD, a w firmie DHL ta sama paczka o tych samych wymiarach i wadze którą też wysłałem wcześniej kosztowała mnie 25zł i nie było czegoś takiego.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

A ja od kilku dni chciałam włączyć sobie DPD na przewoźnika zamiast poczty. Kusiła mnie waga przesyłki do 31 kg, a na poczcie  można tylko 20 kg. Teraz mam mętlik w głowie....

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Aby zrobić sobie teraz porządek z myślami poczytaj tu na forum wątki na temat tej firmy wysyłkowej a na pewno jasność cię oświeci.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czytałam wątki stare o DPD ale widzę, że nic się nie zmienia.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nic ,jedynie koszty obsługi a jakość jak była taka jest .

oznacz moderatorów