anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA!!!!! na kupującego

diuna24_pl
#8 Zapaleniec#

Ostrzegam przed kupującym. U mnie jest zablokowany. 

Dzień Dobry,

próbowałem kilkakrotnie nadać przesyłkę zwrotną jednak kod który został mi wygenerowany nie działa. Przez to dzisiaj spóźniłem się do pracy czego bardzo nie lubię. Nie zamierzam robić więcej tego typu "spacerków".

Proszę przysłać swojego kuriera niech odbierze ten ręcznik albo go sobie zostawię i w poniedziałek wystawię negatywa.

Proszę do mnie NIE telefonować w tej sprawie bo negatywa wystawię od razu.

Klient [edit] 22 lipca 2020 13:12

"Chciałem dokonać zwrotu jednak wygenerowany kod nie działa. Sprzedający twierdzi że zna doskonale problem ponieważ zdarza się to nader często jednak nic na to nie może poradzić. Jest to świadome i jawne wprowadzanie w błąd kupujących przez sprzedającego jakoby jest możliwy zwrot. Nie było informacji na stronie przedmiotu że mogą wystąpić trudności."

dalej pisze

22 lipca 2020 16:29

Jak ktoś jest baranem i imbecylem zwalającym ciągle winę na wszystko i wszystkich to się dostaje negatywa. To ja mam się przejmować tym że Wasi podwykonawcy się nie wywiązują? Sprzedajesz na złodziejskim Allegro.pl to tak masz.

 

 23 lipca 2020 16:06

"Baran, imbecyl czy oszust to nie jest to w tym przypadku to nie wulgaryzmy tylko stwierdzenie faktu. W efekcie nie mam ani pieniędzy ani zamówionego przedmiotu" .....i za chwilę
 
23 lipca 2020 16:07
Przepraszam za składnie ale jestem w pracy i się spieszę.
 
23 lipca 2020 16:08
Przepraszam pomyliłem sprzedającego i poprzedni wiadomość nie była zaadresowana do was.  Natomiast barana i imbecyla NIE odwołuje.
 
 24 lipca 2020 10:11
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam sprzedającego.
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@diuna24_pl spoko, support allegro i tak ci odpisze, że kupujący ma prawo do wyrażenia opinii i nic im do tego :]

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jak większość mocny w buzi przez szybkę , ciekawe jak zachowywalby się w kontakcie bezpoośrednim .

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

> 23 lipca 2020 16:08

> Przepraszam pomyliłem sprzedającego i poprzedni wiadomość nie była zaadresowana do was. 
 

Widzę, że chyba wszystkim sprzedającym sebix robi takie problemy

oznacz moderatorów