anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga - usuwanie niby zduplikowanych ofert na portalu

LoveandDesire-pl
#9 Pomysłodawca#

Allegro ogłosiło jakiś czas temu, że będą usuwane zduplikowane oferty. To jest OK, ale nie jest już OK gdy o 6 nad ranem dowiaduję się, że usunięto mi połowę ofert jakoby zduplikowanych, a ZADNA Z NICH NIE JEST DUPLIKATEM innej oferty i dotyczy np. innego rozmiaru tej bielizny, lub innej długości tego dilda !!!!!!!!!! Nie wspomnę już o takich ofertach, gdy nie mam pomysłu na jakiej podstawie ktoś uznał, że jest to duplikat czegoś !!!!!!!!

To jest skandal !

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

tagoga17
#10 Popularyzator#

Dla mnie jest to duplikowanie. Jeśli cała strona jest zawalona np. jednym rodzajem, jednym wzorem i jednym kolorem jakiegoś ciuszka a różnią się tylko rozmiarem i długością to jakaś masakra. Numery rozmiaru można podawać w trakcie kupowania, tak samo jak i długość. Na zdjęciu nie widać różnicy między rozmiarem 40 a 42 a opis jest ten sam. Tak samo nie widać czy sztuczny **piiip** ma długość 20 czy 22 cm. U ciebie na aukcjach Ja przez takie powielanie NIGDY nie kupuję u tego sprzedającego, a już nie raz tak była zawalona jakaś kategoria, że całkiem to mnie zniechęcało do kupowania na allegro i kupowałam nawet drożej w sklepie stacjonarnym. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@tagoga17  " Numery rozmiaru można podawać w trakcie kupowania,"

A jestes pewien że dany sprzedawca bedzie miała dany rozmiar???

Były juz tematy gdzie kupujący podawał np inny rozmiar czy kolor (np w przypadku farby czy ubrań )  niż oferował sprzedający. Potem sie okazywało że sprzedający danego rozmiaru w ogóle niema. I co wtedy ?

Dla mnie łatwiej jest kiedy widze w aukcji produktu kolor, rozmiar, czy inne parametry.

oznacz moderatorów

DrukiHD
#11 Animator#

Można inaczej rozwiązać problem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zostaje Ci jedna szuka rozmiaru , taką masz informację na stonie , wystawine masz więcej sztuk bo masz inne  rozmiary .Jest niedziela  , dzień wolny klient nr 1. kupuje ostatnią szukę w określonym rozmiarze i po krótkim czasie klient nr 2. widzi w ofercie ,że jest jeszcze jedna sztuka interesującego go rozmiaru i dokonuje zakupu . 

Uważasz ,że sprzedawca jest automatem i nie ma prawa złapać chwili oddechu tylko non stop siedzeć przed szybką i korygować stany ??? Tyko wystawianie indywidualne kolorówi i rozmiarów gwarantuje sprzedawcy prawidłowe utrzymanie stanów magazynowych .

oznacz moderatorów

tagoga17
#10 Popularyzator#

Jak nie ma danego rozmiaru to zmienia się na aukcji, że brak, to nie problem. Jakoś inni sprzedający nie mają z tym problemu, np. z pościelą. Jak chciałam kupić pościel to jakoś sprzedający mogli umieścić na jednej aukcji i kolory i wzory. "Złej baletnicy i rąbek u spódnicy", "Dla chcącego nic trudnego"- znasz te przysłowia? Ja dostaję oczopląsu jak widzę 30 pozycji dokładnie tego samego. A oglądanie na całej stronie sztucznego małego to nic fajnego, jak chcę znaleźć np. bieliznę ( erotyczną) to wyświetlają mi się powielane zabawki erotyczne, bo długość "małego" musi być pokazana na każdej aukcji.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@tagoga17  podasz przyklad takiej aukcji gdzie sprzedający oferuje kilkanaście kolorów/ wzorów w jednej aukcji ???

Rozumiem że można sobie poradzić z dwoma, trzema kolorami ale przy kilkunastu ??? cóż chciałbym z ciekawości zobaczyc jak to rozwiązuja sprzedający.

oznacz moderatorów

LoveandDesire-pl
#9 Pomysłodawca#

Sorry, ale piszesz bzdury. Czas wysyłki - jak nie mogę się skontaktować z klientem, to jaki wysłać towar na czas, bo nie wiem jaki rozmiar chce kupić ? Dowolnie wybrany ?

 

oznacz moderatorów