anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy też otrzymujecie wpłaty z opóźnieniem?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Od jakiegos czasu wypłaty z PAYu otrzymuje z dużym opóźnieniem. Ostatni przelew otrzymałam w dniu 03.09.  za sprzedaż z dnia 02.09. Od tego czasu czyli za sprzedane w dniach 03,04,05 przedmioty, nic, nul zero, a jest godzina 13 poniedziałek 06.09.. Identyczna sytuacja byla dwa tygodnie temu. Pieniadze na rachunku pokazały się w sesji wieczornej w poniedziałek. Czy mam wstrzymać wysyłki do czasu otrzymania należności? Czy o to chodzi? Nie ma problemu. Do kupujących wysle @ z informacją że nie otrzymałam jeszcze nalezności i będą czekali. Nie wiem tylko czy kupujący to " strawią ".

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne kupujący użyją oceny sprzedającego. Każda wyplata wstrzymana o dzień to kasa, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

O godzinie 14 otrzymałam wreszcie należność. 3 przelewy. Czyli przez 3 doby zarabiały dla PAYu czy Allegro?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Wypłaty są przekazywane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu. Te, zlecone w piątek, sobotę i niedzielę powinieneś otrzymać do końca dnia w poniedziałek. Nie jest to błąd techniczny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@cztery_bez_atu Przede wszystkim i po pierwsze: aallepstro, czy inne paje przyznały się do wpłaty, to czego płaczesz. W weekendy nic nie jedzie, nawet w bankach. Czekać i wysyłać szybciutko.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Problem polega na tym że " Allegro " nie musiało jeść tej żaby i angażować się w rozliczenia pomiędzy sprzedajacymi i kupującymi. Ale jeżeli już to zrobili ( pamietam jaki wtedy podniósł się rwetes wśród sprzedających )  to powinni zadbać aby kasa docierała do sprzedajacego na bieżąco. Wolała bym jak chyba wszyscy, aby zarabiała dla mnie .

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@cztery_bez_atu Ani za to nie odpowiadają ani za kurierów itd. pośredniczą i biorą kasę i już.😁

oznacz moderatorów