anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób importujecie dane zamówień do Enadawcy ?

Jada2015
#8 Zapaleniec#

Czy może ktoś podpowiedzieć w jaki sposób importujecie dane zamówień do Enadawcy ? Od czasu zamiany zakładki M.S. "transakcje" na "zamówienia" występują błędy w imporcie danych do Enadawcy. 

Aktualnie tworzymy przesyłki przez narzędzie Allegro "wysyłam.z.allegro.pl" lecz przez to tworzy się nieograniczona ilość zbiorów, które nijak do siebie nie pasują i panie na poczcie rozkładają ręce.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mikeza
#20 Guru#

@Jada2015  nie dziwi mnie to, bo menedżer to najbardziej niedopracowany produkt na allegro. Zawsze były z nim problemy. Dlatego z niego zrezygnowałem. Importuje normalnie i żadnych problemów nie mam.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Jada2015
#8 Zapaleniec#

W jaki sposób importuje Pan przesyłki pocztowe z Allegro do Enadawcy ?  Importując plik XML, w Enadawcy wyskakuje komunikat "Plik jest niezgodny ze schematem (EN:81406)" .

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Jada2015  importuję (z zamówień pobranych przez API allegro) i nigdy nie ma żadnych problemów. Teraz też jest wszystko ok. nigdy nie importowałem plików XML, więc trudno mi powiedzieć w czym jest problem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Jada2015
#8 Zapaleniec#

Właśnie się dowiedziałam na czacie Allegro, że jedyna skuteczna metoda importu przesyłek pocztowych to ta o której Pan pisze.  

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów