anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób zwracana jest prowizja, gdy nie doszło do sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakaś normalna droga zwrotu prowizji od transakcji do której nie doszło z powodu braku towaru gdy klient odpowiedział na zapytanie allegro że otrzymany towar był niezgodny z opisem. Dodam że już złożyłem wniosek który mi odrzucono a w odwołaniu pracownika allegro nie interesuje dany problem że nie doszło do transakcji tylko że mam niską ocenę sprzedaży i w związku z tym nie przyznaję mi zwrotu prowizji od transakcji i przesyłki do której nie doszło do skutku?    

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Magnolia__pl Jeśli w odwołaniu Ci odmawiają zwrotu, to nic nie zrobisz. Pisz dalej, przedstaw jakieś dowody, być może trafisz na innego pracownika, który przyzna zwrot.

oznacz moderatorów
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Faktycznie po odpowiedzi na odmowne odwołanie inny pracownik allegro przyznał mi rabat! 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Magnolia__pl taki teraz jest regulamin, dbają tym o wysoka obsługę kupujących, tym bardziej nie zwracają prowizji jak z Twojej winy nie doszła do skutku sprzedaż 😞 Jak jest brak towaru to po co wystawiasz prosisz się tym jak widzisz o kłopoty 🙂

Nie przyznamy rabatu transakcyjnego, jeśli:

  1. Nie zwróciłeś wpłaty przez Allegro Finanse, mimo że kupujący wybrał tę drogę płatności za zakupy.
  2. Nie dodałeś do zamówienia numeru listu przewozowego - dotyczy zamówienia za pobraniem, gdy kupujący nie zwróci towaru za pomocą zakładki Kupione.
  3. Kupujący wskazał w formularzu zwrotu towaru powód: "Towar niezgodny z opisem/zamówieniem" lub "Towar jest wadliwy lub uszkodzony", a poziom jakości Twojej sprzedaży jest niższy niż Neutralny.
  4. Kupujący w e-mailu od Allegro wskaże, że z winy sprzedającego nie doszło do zrealizowania umowy.

Więcej pocztytaj tu https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rabat-transakcyjny-zwrot-prowizji/czy-moge-odzyskac-prowi...


________
Κώστας
oznacz moderatorów