anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W panelu "Moje ofert" -> zakładka "KUP TERAZ (5)" a ja widzę tylko jedną ofertę ???

FUHAS
#7 Wielbiciel#

W panelu "Moje ofert" -> zakładka "KUP TERAZ (5)" a na liście poniżej widzę tylko jedną ofertę, tylko tą jedną mogę edytować, natomiast reszty na liście nie ma.
Wyszukując moje oferty (np. z innego konta) widać wszystkie 5 ofert. 
Co może być powodem, że nie widzę ofert, nie mogę edytować ?
Korzystam z przeglądarki Mozilla Firefox 52.9.0  i dodam że nie chodzi o Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@FUHAS No, masz rację, przeglądarka za stara - wypadałoby zmienić windowsa chociaż na 7 (bo domyślam się, że masz XP, skoro używasz wersji FF sprzed grubo ponad 2 lat?).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@FUHAS Czas na nowszą, postęp idzie.

oznacz moderatorów

FUHAS
#7 Wielbiciel#

Nie sztuką jest zmienić na nowszy... a cały postęp idzie niestety w złym kierunku... ale nie o to chodzi. 
Zacznę od tego, że uznaję te dwie odpowiedzi jakby ich nie było bo na takie stwierdzenia dzieci w szkołach podstawowych wpadną bez dłuższego zastanawiania się nad problemem. 
Na XP-ku można dzisiaj normalnie pracować jednak trzeba dobrać odpowiednie oprogramowania, jeśli chodzi o mój problem to rozwiązuje go przeglądarka "Mypal" w pełni sprawna pod każdym względem.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

FUHAS skoro sam wiesz lepiej po co zawracasz innym głowę .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@FUHAS Skoro sprawia Ci fun korzystanie z dziurawego, niewspieranego od ~7 lat systemu, ze starym dziurawym oprogramowaniem i sterownikami, które nie są rozwijane od ok. ~3 lat, to po co zawracasz głowę takimi pytaniami i dziwisz się, że coś nie działa?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów