anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

w sklepie play nie ma aplikacji allegro,posiadam androida wersje 7.1.1

ProDuktTech
#7 Wielbiciel#

Po twardym resecie telefonu w sklepie google play nie ma aplikacji allegro,posiadam wersje 7.1.1 bo ponoc nie działa na starszych wersjach, 6.0

Do teraz aplikacja działała bardzo dobrze ,nic nie zacinało itp, w czym problem?

Kolejny problem jest z **piiip**,aplikacja jako tako jest ,wszystko działa,ale przy próbie logowania,od razu przekierowywuje do strony przeglądarkowej http

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ProDuktTech aplikacja Allegro jest dostępna w sklepie Play. Aktualna wersja to 7.37.0, wymaga ona Androida 8.0, więc to może powodować problem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ProDuktTech
#7 Wielbiciel#

Nie rozumiem dla czego jej nie ma na wersję 7.1,działała idealnie a teraz jej nie ma w ogòle.Allegro jest problematyczne ostatnimi czasy,nie chodzi tu o aplikację jak widać,tylko o ludzi którzy tym czymś zarzàdzają,niedawno chciałem zobaczyć moje oceny na allegro,miałem 100% pozytywòw,po rozmowie z moderatorem dowiedziałem się że usunęli wszystkim oceny 😄 

Dostało ślè rzetelnym sprzedawcom,a wynagrodzeńi zostali oszuści,ktòrym zlikwidowano negatywy-dom wariatòw

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ProDuktTech czy możesz podać numer sprawy albo link do tej rozmowy z moderatorem? Nie usuneliśmy ocen wszystkim sprzedającym, więc chciałabym wiedzieć dlaczego otrzymałeś taką informacje. Na stronie Twoje oceny znajdziesz zestawienie wszystkich wystawionych przez kupujących ocen sprzedaży wraz z komentarzami opisowymi z ostatnich 12 miesięcy. W ostatnim roku nie otrzymałeś żadnej oceny, dlatego lista ocen jest pusta.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ProDuktTech
#7 Wielbiciel#

No właśnie chodzi o usuwanie ocen po 12 miesiącach,ta zmiana miala miejsce kilka lat temu,wcześniej nie było usuwania ocen,tak mówił moderator,sam nie wiedział,jak spytałem konkretnie to sprawdził.

Kolejna sprawa,założyłem drugie konto na allegro,już jakiś czas temu,około 3 lata temu,wszystko było w porządku do puki nie wystawiłem laptopa na sprzedaż,od razu pojawiła się blokada konta i wymogi abym zrobił zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy! i wysłał do allegro bo inaczej nie odblokuj konta,znowu byłem w szoku co za **piiip**i to wymyślają,przecież do założenia konta trzeba podać wszystkie dane + konto bankowe do weryfikacji,to po co jeszcze robić tak żenujące fikołki jak zdjęcie twarzy,podejście jak do kryminalisty który i tak już został zweryfikowany aby założyć konto na Allegro-powtórzè- Dom Wariatów.

Kolejna sprawa,nie mam nic przeciwko mówienia na Ty do obcej osoby,ale w moim kraju jest wymagana kultura mówienia na Pan czy Pani do puki ktoś nie zaproponuje inaczej Pani Moniko.

oznacz moderatorów

ProDuktTech
#7 Wielbiciel#

"Nie usunelismy ocen wszystkim sprzedającym'

Czyli którym sprzedającym zostały usunięte a którym Nie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ProDuktTech Oceny są usuwane po 12 miesiącach systemowo i automatycznie u wszystkich Sprzedających, bez wyjątków. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ProDuktTech
#7 Wielbiciel#

każdy moderator mówi co innego-szkoda gadać

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ProDuktTech Zarówno Monika, jak i ja mówimy to samo - oceny są usuwane u każdego użytkownika po 12 miesiącach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów