anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W takim oto stanie klient zwraca produkty szklane

mdrogeria
#21 Demiurg#

W takim oto stanie klient zwraca produkty szklane , odemnie wyszła w podwójnym kartonie , bombelki oraaz strech .

 

005.jpg

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

az1rael
#21 Demiurg#

Ciesz się że negatywa nie dostałeś albo bo mlotem pneumatycznym nie otwierał boś mu w pancernym sejfie wysłał. Po pudełko wygląda jakby wiertarką otwierał 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Mi kiedyś znajomy opowiadał o odesłanym wzmacniaczu - był tylko owinięty strechem, nic więcej. Żadnego kartonu nic 🙈
Także tutaj to jeszcze lux zapakowane 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell no ... przy nadaniu kurier mówi ,że ma w kabinie przesyłkę do mnie ,,, tylko się nie przestrasz ,,,

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Moim dotychczasowym hitem jest zwrot szklanego słoiczka z suplementem diety owiniętego tak dosłownie raz folia spożywcza. Opakowanie się oczywiście potłuklo w transporcie, kupująca stwierdziła ze mam składać reklamacje do firmy kurierskiej, wystawiła negatywa, a Allegro oddało jej pieniądze z AP. Wiec po co kupujący maja się czymkolwiek martwić? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Edukacja, źli są po obu stronach, kupujacy sądzą że odeślą wszystko i każdym możliwym stanie, tak zostali nauczeni, Sprzedający - ci starzy wiedzą jak należy pakować bo to ich strata a kupujący .....???? Ilu czyta to forum, ilu czyta - jak zwracać, ilu czyta kiedy możesz zwrócić a kiedy nie, ilu czyta?

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Rozumem że a priori zakładasz że potrafią czytać. Ja bym nie była taka pewna. Przypadek z przed wczoraj. Klient kupił kilka podzespołów. Termin wysyłki mam 3 dni. Wczoraj pyta co z wysyłką.Odpowiadam więc grzecznie że na przekazanie przesyłki przewoźnikowi mam 3 dni i na pewno zostanie on dotrzymany. A oto odpowiedź kupującego..

Z całym szacunkiem ale to nie oznacza że ja muszę aż tyle czekać bo wy macie 3 dni na wysłanie jakbyście mieli dwa tygodnie to byście za dwa tygodnie wysłali?

Nie odpowiadałam więcej aby nie zostać zablokowaną gdyż same brzydkie słowa cisnęły mi się na klawiaturę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mogę Ci odpisać tak kupiłem w Piątek- termin dostawy minął, kupiłem u tego samego w Poniedziałek czyli 3dni później a przesyłka przyszła wczoraj, a co z tymi z Piątku?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mdrogeria może nie na temat

ale tak wygląda otwieranie przesyłek u nas przy paczkomacie

- cały stos zniszczonych kartonów, które by można wykorzystać powtórnie

porzuconych przy paczkomacie

ludzie to X!#$

@komis-bell mi kiedyś sprzedawca prywatny wysłał tak kolumny głośnikowe

zapakowane w worek na śmieci i sklejone cienką taśmą klejącą biurową

- kurier się mnie pytał czy chce odebrać paczkę w formie kupi desek 🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@RED właśnie mi się przypomniała historia jak około rok temu szukałem drukarki - mam jeden fajny model HP który działa u mnie już od kilku lat, baardzo niezawodny i bajecznie tani w eksploatacji - egzemplarz który posiadam ma już wydrukowane prawie 80k stron a to zwykła mała kompaktowa drukarka. Pomyślałem, że warto poszukać drugą awaryjnie na zapas. Tyle, że nie ma już tego modelu w produkcji więc szukałem używki. Na Allegro znalazłem z tego co pamiętam dwie sztuki w cenach +- 900/1000 zł więc zdecydowanie za drogo. Znalazłem na marketplace fb gościu miał ogłoszenie w okolicy 220 zł - był z drugiego końca polski i na początku chciał tylko odbiór osobisty ale w końcu dało mi się go namówić na wysyłkę za pobraniem. 
Paczka przyszła i… drukarka była po prostu luzem wrzucona do dwa razy większego od niej kartonu - kompletnie niczym nie zabezpieczona ale o dziwo była cała i działała. 
Najlepsze jest to, że jak ją podłączyłem i sprawdziłem przebieg to miała wydrukowane dosłownie 32 strony 😁

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell a który hp taki dobry?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@az1rael HP LaserJet Pro M12a. 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@mdrogeria gdyż sobie na to pozwalamy, regulamin Allegro ponad prawem, ciesz się że przedmiot wrócił w potarganym opakowaniu, gdyż ja mam mistrza zwrotów, przedmiot bez NICZEGO wsadzony w paczkomat 😲 kurier przykleił na nim etykietę i tak do mnie wróciło ( dosłownie towar a na nim etykieta)

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

ja miałem raz zwrot adidasów w reklamówce

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@az1rael  niestety Sprzedający na Allegro MUSI przyjmować takie zwroty, NIE ISTNIEJE coś takiego jak utracona wartość przedmiotu, dostaniesz Dyskusję a tam zawsze Kupujący jest wygranym " święta krowa"

 

Dlatego zrezygnowałem że Sprzedaży Allegro

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie zawsze ale to by trzeba mieć umowę na obsluge prawną z kancelarią i jechać takie kutfy równo jedna za drugą a allegro rzucać pod nogi wyroki sądu z tekstem czy życzą sobie by kupujacy odpowiadał za ich niekompetencję a tu macie przykłady aktualne

oznacz moderatorów