anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wady produktyzacji 2

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Dotąd w wątku WADY PRODUKTYZACJI  zglosiłam bardzo ważne 3 błędy , jeden dzięki interwencji moderatorki został poprawiony, pozostałe nie. 

Trudno, zawziełam sie, będę walić za każdym razem jak trafię podobny kwiatek. Albo weźmiecie się do roboty i zatrudnicie kompetentne osoby a wywalicie tych wszystkich du......  (wykropkowuję, ale wstawcie sobie co chcecie) z działu produktyzacji albo będę tu pisac głośno o braku kompetencji i zachęcać innych aby to samo robili aż zrobimy z gadanego forum wad produktyzacji.

@la_nika    nastepny kwiatek,   aukcja https://allegro.pl/produkt/pharmbos-flexigen-56-g-krem-do-rak-5a2ed34c-187d-475f-a9d1-133c7c3ed68e?...

Nazwa produktu Krem do rąk FLEXIGEN,  łaczy sie z waszym produktem krem do rąk Pharmbos. Zgłaszam, że jest to nazwa producenta a nie nazwa własna kremu. Zgłoszenie odrzucone 

Krem do rąk PHARMBOS
Krem do rąk FLEXIGEN

 

Odrzucone
Zmiana, którą proponujesz jest nieprawidłowa dla tego produktu.
 
Zdjęcie też, ale to mi wisi.  Będę zgłaszać wszystkie kwiatki na forum . Może zamiast nazwy allegro używać powinniście używać nazwy  "Fałszywy produktyzator".
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Cześć. Dzięki za sygnał. Wysyłam ten temat do ponownej weryfikacji. Wrócę tutaj z informacją, kiedy otrzymam odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Nazwa produktu została zmieniona na "Pharmbos Flexigen 56 g krem do rąk". Otrzymałam informację, że w zgłoszeniu nie zaznaczyłaś, aby usunąć wartość "PHARMBOS". 

Jeśli chcesz, aby z nazwy produktu zniknęła wartość "PHARMBOS", to zachęcam, żebyś zgłosiła tę zmianę ponownie przez formularz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Wal i zgłaszaj ile możesz - widocznie masz dużo czasu. Odwalasz robotę pracowników Allegro za darmo...

oznacz moderatorów