anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Poproszę o przetłumaczenie na język polski.

Na podstawie Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz.U. 2018 poz. 723) operator płatności poprosił o ponowną weryfikację Twojego konta. Wykonaj przelew weryfikacyjny i wyślij wymagane dokumenty. Masz na to czas do 11-11-2022 włącznie. Jeśli nie ukończysz pomyślnie weryfikacji, po tym dniu zablokujemy Ci wypłaty na rachunek bankowy. Podana data może ulec zmianie - jeżeli tak się stanie, poinformujemy Cię.

Schowek01.jpg

 

Ale brak możliwości wypłaty.

Schowek02.jpg

 

Wielokrotnie było już na forum, że ustawa nie wymaga przesyłania skanów dokumentów a Wy nadal swoje.

To podobno operator płatności chce ponownej weryfikacji, więc proszę o przekierowanie do operatora. Dlaczego to Wam mam wysyłać skany?

"Wiemy, że przesyłanie zdjęć dokumentów może budzić Twoje wątpliwości. Niestety bez nich nie będziemy mogli wypłacać środków ze sprzedaży na konto Twojej firmy. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne."

To w końcu Wy czy operator płatności dysponuje moimi pieniędzmi?

A pisanie, że moje dane są u Was bezpieczne, to już śmiech na sali. Bezpieczne, bo? Bo tak piszecie?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Blaksad
#12 Orędownik#

Moderatorzy nie odpowiedzą bo nabrali wody w usta. Pisałem do PayU i oni twierdzą że allegro jest winne. 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@la_nika Czy jako monopolista ustanowiliście nowy kalendarz?

Masz na to czas do 11-11-2022 włącznie.

Rzucisz okiem?

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Najśmniejsze jest to że wystarczy założyć nowe konto i weryfikacja payu będzie nie przez skan dowodu ale przez przelew weryfikacyjny. Czepiają się tylko starych konto, alledno.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-net-pl usługa operatora płatności PayU na Twoim koncie jest aktywna. Operator jest jednak zobowiązany do posiadania aktualnych danych i dokumentów, dlatego regularnie przeprowadza reweryfikację. Odbywa się ona średnio co 2-3 lata.
Gdy prześlesz dokument zgodnie z instrukcją podaną w wiadomości e-mail prześlesz go do operatora płatności. PayU to usługa, świadczona przez firmę pośredniczącą w płatnościach. PayU i Przelewy24 weryfikują tożsamość sprzedającego, któremu będą przelewać pieniądze z transakcji.
Piszemy tak (że Twoje dane są bezpieczne), bo tak jest, nie możemy ujawnić stosowanych zabezpieczeń, ale zapewniamy, że to bezpieczny proces.
Nie rozumiem co masz na myśli zwracając uwagę na datę.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Daliście mi czas do 11 listopada na weryfikację, tymczasem blokada jest już.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-net-pl rozumiem, konsultuję to. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@la_nika jaki olej preferujesz?

Tak przy okazji mam konta w instytucjach płatniczych od kilkunastu lat i nie przypominam sobie żadnej powtórnej weryfikacji. Taki jestem zaje.., czy to allegro jest niewiarygodne?

oznacz moderatorów