anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja numery rachunku w koronach Czeskich

mech-mechpl
#8 Zapaleniec#

Z racji tego, że Allegro uruchomiło sprzedaż na rynek czeski i umożliwia przyjmowanie środków w CZK chciałem dodać rachunek z polskiego banku denominowany w Koronie (rachunek w Kantor AliorBank)

Okazuje się, ze nie jestem w stanie przejść weryfikacji bo z rachunku denominowanego w koronie nie jestem w stanie wysłać ZŁOTÓWEK, a Allegro wymaga, żeby przelew weryfikacyjny wysłany był w Polskim Złotym czego technicznie nie można wykonać. 

 

Czy komuś się udało?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Stokrotka-Shop
#1 Nowicjusz#

podbijam wiadomość , mam ten sam problem

oznacz moderatorów

mech-mechpl
#8 Zapaleniec#

Zgłaszałem to konsultantowi, żeby zgłosił to odpowiedniego działu. Jak będzie nas więcej to może szybko to ogarną. 

oznacz moderatorów

planca
#7 Wielbiciel#

Są s2 sposoby - albo szybki przelew albo zwykły. Przy szybkim przelewie nie podstawia się konto w koronach, więc u mnie odpadało. Natomiast była możliwość wysłania zwykłego przelewu. Ale jak zobaczyłam koszt tego przelewu ( ok 130 zł - koszty bankowe)  to podziękowałam. Mam konto w mBanku ...

oznacz moderatorów

pbwIntra
#8 Zapaleniec#

Mam w listopadzie ten sam problem! Weryfikuję rachunek w CZK, a Allegro definiuje w trybie online przelew z głównego rachunku w PLN i przysyła monit o nieudanej weryfikacji. Tryb weryfikacji na koncie allegro trwa i nie mogę powtórzyć operacji przelewem zwykłym, ani zakończyć weryfikacji, aby wrócić do pola wyboru sposobu weryfikacji. 

Allegro ma bałagan i źle zdefiniowane ustawienia weryfikacji dla kolejnego rachunku. Patrząc na linie czasu Allegro zaniedbuje temat i nie rozwiązuje zgłaszanych problemów. Nie jest to oczekiwane i profesjonalne...

oznacz moderatorów