anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja Przelewy24

przdzi94
#7 Wielbiciel#

Łącznie z tego portalu korzystam już prawie 20 lat, obserwowałem zmiany tego portalu i doświadczałem głównie tych negatywnych na własnej skórze. Sprzedaje przedmioty od kilku lat, bywają problemy ze zwrotem prowizji, naliczaniem opłat ale ta sytuacja zaskoczyła mnie totalne. Pomijam to, że sprzedający może zapłacić za przedmiot w usłudze Przelewy24, mimo tego że ja takiej opcji nie mam aktywowanej i najzwyczajniej mam pełne prawo jej nie akceptować. Co wtedy ? Obecnie z powodu trwającej aktywacji usługi Przelewy24, moje środki zostały zamrożone, mimo tego, że prawnie mam możliwość dostępu do nich od momentu wpłynięcia na moje subkonto wpłat allegro. Jest to kwota ponad 800 zł, którą potrzebuje mieć w dniu jutrzejszym na swoim koncie bankowym, co w przypadku usługi PayU byłoby w pełni możliwe. Sama weryfikacja zajmująca 5 dni, to dla mnie jakiś absurd, tym bardziej, że czytam o przypadkach zamrażania środków użytkowników nawet na kilka miesięcy ! Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej weryfikacji, wykonałem przelew oraz załączyłem potrzebne dokumenty. Z góry dziękuje za pomoc i zrozumienie sytuacji !

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

 I tu na forum nie przyspieszy, na jakim etapie jest weryfikacja może spojrzeć moderator i tyle: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@przdzi94 Cześć. Weryfikacja została przyspieszona, a wypłaty na tym koncie są już aktywne. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów