anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wiadomość do kupujacego o pozytywną ocene

boss1987a
#7 Wielbiciel#

Witam

Dużo osób kupuje ale nie dodaje oceny. Czy jest jakiś sposób by po zakupie napisać do niego wiadomość? Wysyłając e-mail wiadomość nie dochodzi . E mail dodany w allegro. W skrzynce pocztowej mam wiadomości o niedostarczenie wiadomosci

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

Masz pewnie pocztę na WP lub coś tego typu. Zmień na gmail lub outlook 🙂

oznacz moderatorów

commando-sklep
#2 Obserwator#
Czy można ustawić gdzieś wysłanie automatycznej wiadomości po udanej transakcji?
oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Masz dużo czasu - możesz wypisywać e-maile, prośby itp. Klient zadowolony lub niezadowolony szybko wystawia ocenę. Jeśli się przypomnisz - możesz otrzymać obcięte gwiazdki - ja poświęcam sporo czasu na wysyłanie próśb do kupujących na anulowanie komentarzy z obciętymi gwiazdkami, na tych co nie wystawili komenta - sorki, nawet nie mam czasu tego monitorować.

oznacz moderatorów

commando-sklep
#2 Obserwator#
Rozumiem że nie ma możliwości zautomatyzowania takich wiadomości? Wszystko trzeba robić samodzielnie po kazdej transakcji?
oznacz moderatorów

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Trzeba. Ja nigdy nie przypominam o wystawieniu komentarza. A to, że Allegro nie dostarcza wszystkich wiadomości do kupujących - to standard. Jako powód zawsze podają błąd po stronie serwera odbiorcy wiadomości.

oznacz moderatorów