anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widok zakładki zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
korian_ogrodnicz
#8 Zapaleniec#

Witam
Czy jest możliwość powrotu do starej opcji zakładki 'Zamówienia' Nowy widok niestety jest tragiczny, zazwyczaj przy wystawianiu paragonów korzystaliśmy właśnie z tej zakładki, ta nowa nie zawiera kosztów wysyłki co znacznie wydłuża czas pracy.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@korian_ogrodnicz nie można wrócić do poprzedniego widoku, ale koszt dostawy jest widoczny w zakładce Zamówienia

la_nika_0-1690362984328.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
korian_ogrodnicz
#8 Zapaleniec#

zamówienie.pngGdy wejdziemy w szczegóły zamówienia koszta dostawy są wyświetlane,to oczywiste, ale ta pozycja znikła z listy zbiorczej zamówień. Kolejna bezsensowna zmiana, czasami mam wrażenie że pewne rzeczy są robione tylko po to żeby coś się działo, nie koniecznie miało sens. Do tej pory po prostu robiłem sobie wydruk z zakładki zamówienia, weryfikowałem zamówienie z tym co znajduje się w paczce i z wydruku zbiorczego szedł paragon, teraz trzeba biegać z smartfonem. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@korian_ogrodnicz czy to na pewno ta zakładka? Czy możesz przesłać widok całego ekranu? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
korian_ogrodnicz
#8 Zapaleniec#

Proszę zamówienie.png

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@korian_ogrodnicz masz włączony widok kompaktowy, dlatego tak to wygląda. Kliknij proszę "zamknij widok kompaktowy" (zaraz pod słowem "Zamówienia"). Wtedy koszt dostawy będzie widoczny bez wchodzenia w szczegóły. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
korian_ogrodnicz
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc, problem rozwiązany, nawet nie wiem kiedy przełączyłem opcje widoku. 😳

oznacz moderatorów