anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wielokrotne naliczanie prowizji od kosztów wysyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
CeDenet
#7 Wielbiciel#

Od czasu kiedy  Allegro wprowadziło  opłaty  prowizji od kosztów wysyłki  dzieje się  niezrozumiały  dla mnie  proceder.  Kiedy  klient  kupuje np.  5 artykułów , ja każdorazowo  otrzymuję 5 formularzy Allegro finanse z  wyborem  sposobu  dostawy   a  co  za tym idzie allegro  od razu  obciąża mnie  prowizją  od kosztów  wysyłki  5 krotnie  czyli    5x0,70=3,50zł .    Ostatecznie Klient  wypełnia   smart  więc   dlaczego  ja płacę ???

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kostas11
#21 Demiurg#


@CeDenet  to taka niedoróbka, pisz do allegro zwrócą, winny system i kupujący wypełniający do każdego produktu formularz a na koniec każą połączyć lub robią przelew 🙂

Dziwne bo w Twoim przypadku system powinien anulować tamte formularze i policzyć poprawnie przy płatności zbiorczej 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Bo Allegro nalicza prowizję od wysyłki na podstawie pierwszego wyboru dokonanego przez kupującego. Jeśli finalnie zapłacił jedną wpłatą z jednym kosztem wysyłki lub bez kosztu wysyłii, pisz o zwrot prowizji tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10&subjectId=b041ba5e-6...

oznacz moderatorów