anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wielowariantowość a koszty wyróżnienia

MM-TECH
#9 Pomysłodawca#

Czy ktoś jest mi w stanie przetłumaczyć o co chodzi allegro:

Ze względu na zmiany parametrów w ofertach:

  • (tutaj link do mojej jednej oferty)

odłączyliśmy je od automatycznie utworzonej oferty wielowariantowej.

Informujemy Cię o tym, ponieważ opisana zmiana wpływa na koszt promowania ofert. Oznacza to, że po odłączeniu, od nowego okresu abonamentowego, opłata wyniesie 19,00 zł za 10 dni wyróżnienia jednej oferty. Przed odłączeniem była to kwota 5,90 zł (za 10 dni wyróżnienia oferty wchodzącej dotychczas w skład oferty wielowariantowej).

Dlaczego zmodyfikowaliśmy Twoje oferty wielowariantowe:

Zależy nam na tym, aby oferty wielowariantowe były czytelne dla Twoich klientów. Dzięki temu będą mogli łatwo znaleźć takie przedmioty, które ich interesują. Aby tak się stało, porządkujemy dotychczasowe połączenia, co może skutkować usunięciem niektórych ofert z oferty wielowariantowej.

------------------

Odłączyli jedną ofertę wg maila, a faktycznie odłączyli kilkanaście, o których nie wiedziałem, wyszło po wejściu w konto allegro i sprawdzeniu nieprzypiętych. Podejrzewam, że powodem odłączenia była automatyczna zmiana nazwy producenta przez allegro ponieważ wcześniej nie było takiego producenta w ogóle w bazie. Dlaczego poinformowali o jednej odłączonej tylko a nie o wszystkich? Wszystkie były połączone automatycznie. I co ma znaczyć ta zmiana opłat?

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0