anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość na Allegro Czechy

sklepniebowgebie
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, rozpoczęłam sprzedaż na Allegro Czechy, ale żaden z wystawionych produktów nie ma wielowariantowości. Czy powinnam to zrobić oddzielnie dla rynku czeskiego? Jeśli tak to w jaki sposób?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sklepniebowgebie na allegro.cz dostępne są tylko warianty produktowe, tworzone na podstawie katalogu produktów. Nie ma tam zastosowania wariantowość ofertowa. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sklepniebowgebie
#8 Zapaleniec#

Szkoda, ale dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

sklepmodnystroj
#1 Nowicjusz#

Czy można spodziewać się tej funkcjonalności w niedalekiej przyszłości?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sklepniebowgebie jeśli chodzi o wielowariantowość ofertą to na pewno nie, bo skupiamy się na rozwoju wielowariantowości produktowej (o której pisała wcześniej Monika). 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-SKiL-PC-
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, dlaczego jako portal po raz kolejny robicie coś według własnego widzimisię, a sugestie sprzedawców macie w poważaniu? Fajnie, że chcecie łączyć oferty w wielowariantowości produktowej, ale co np. z wielowariantowością ilościową? Ja sprzedaję część towaru, którą kupuje się na sztuki, pary lub w kompletach 4 szt i na wieksze ilości robie tańsze komplety i na PL mam fajnie złączone to w warianty, a w Czechach już nie mogę i Czesi kupują 4 szt pojedynczo i płacą więcej, jestem mniej konkurencyjny. Chętnie był połączył oferty na CZ też. 

oznacz moderatorów