anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowośc - nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
django-ZD
#8 Zapaleniec#

 

Nie ładuje wie w wilowariantowosci lista asorymentu i nie działa wyszukiwarka - jakiś błąd systemu ?

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mmfashion2, wskazane oferty zgłosiłam do działu technicznego - zespół pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Z uwagi na weekend może to jeszcze potrwać. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Podobnie jak przedmówca, mam problem z kilkoma ofertami, których nie można wyszukać i połączyć w wielowariantowości, np: 7880831888, 5473441134, 5393225725, 8902401719, 9976424868, 6384887455. Praktycznie nie wyszukuje wszystkich aukcji "wtyczek 230V". Czy jest szansa na rozwiązanie tego problemu? 
Nie sprawdzaliśmy wszystkich aukcji po kolei... mamy nadzieję, że pozostałe połączenia działają.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 dziękuję za Twoje zgłoszenie, przekazałam je już do zespołu technicznego, który pracuje nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. Część ofert wróciła i da się wyszukać przy tworzeniu wielowariantowości.
Niestety kolejne oferty nadal nie są dostępne: 9976424868, 8902249398, 638488455, 9175364693, 9976412128, 9976369114, 9976419355, 9175444136, 8859186605, 8609187100, 6733041902, 10986626123, 4919768362, 8609312287, 4919768937, 9523804655, 9976444060. 
Sprawdzaliśmy jedynie wtyczki i gniazda. Mamy nadzieję, że tylko w ich przypadku coś poszło nie tak.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Nasz zespół wciąż działa, aby wyeliminować ten problem, więc bardzo Cię przepraszam i poproszę jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Witam,

niestety, problem nadal nie został rozwiązany.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 dziękuję za informację i Twoją cierpliwość. Przepraszam za długi czas oczekiwania. Ponowiłam zgłoszenie i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli wrócić do Ciebie z dobrymi wiadomościami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Witam,

minęło 16 dni od zgłoszenia problemu! Nadal nie da się wyszukać ofert, aby połączyć je w wariantowości.
Ręce opadają...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Bardzo CIę przepraszam za przedłużające się problemy, ale nasz zespół wciąż pracuje nad ich wyeliminowaniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Dostałam już potwierdzenie, że błąd jest naprawiony, więc problemy nie powinny już występować. Sprawdź proszę, czy wszystko działa u Ciebie prawidłowo i będę wdzięczna za informację. Jeszcze raz bardzo przepraszam za te niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Sprawdziłam każdą ofertę, wymienioną powyżej. Niestety, nadal nie działa.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Czy na Twoim ekranie pojawia się jakiś komunikat? Jeśli tak, będę wdzięczna jeśli go tutaj dołączysz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Niestety, nie wyświetla się żaden komunikat.
Aukcji nie da się wyszukać, przy dodawania do wielowariantowości.
Przykładowa aukcja: 8902249398

q.jpg



oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Dziękuję, nasz zespół techniczny już dokładnie bada ten przykład. Gdy tylko dostanę więcej szczegółów, wrócę do Ciebie z informacjami.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Dostałam już info, że wskazane przez Ciebie przykłady to niestety zupełnie inny problem. Na ten moment wciąż staramy się go dokładnie zweryfikować, ale spróbuj proszę rozłączyć, a następnie połączyć ponownie te oferty. To może tymczasowo pomóc w tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
electro_24
#9 Pomysłodawca#

Problem w tym, że one nie są powiązane w żadną wariantowość - widać to na przykładzie powyżej.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@electro_24 Spróbuj proszę to zrobić przez to narzędzie. Tam ta oferta się poprawnie nie pokazuje, ponieważ należy już do innej oferty wielowariantowej, ale powinieneś mieć możliwość jej wyszukania po numerze na głównej stronie. Następnie spróbuj ją rozłączyć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów