anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wincyj Wincyj...

WojciechB
#11 Animator#

Minimalne kwota za kliknięcie w Allegro Adds z 0,35zł na 0,50zł ( w ciągu roku z 0,20 na 0,50). Żeby jeszcze kliknięcie dawało pewność sprzedaży, ale nie. Zarobi tylko Allegro. Świetną linię ma nasza partia. Pozazdrościć.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AkcOgrod-pl
#10 Popularyzator#

To i tak sprzedajesz w fajnej kategorii, mi w Dom i Ogród zmieniają z 0,45 na 0,60....

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WojciechB bo to zależy od konkurencyjności frazy i ilości sprzedawców reklamujących się, a że katalog daje popalić to teraz wszyscy się wbijają w ADS a kto na tym najwięcej zarobi ?

w 2022 r. allegro z usług reklamowych miało 612 mln a w 2023 r. 833 mln 😄 a w 2024 r. stawiam że przebije mld 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 @WojciechB @AkcOgrod-pl Jak dla mnie te Adsy to zwykłe wyrzucanie pieniędzy W życiu tego nie używałem, a i tak mam najlepszą efektywność sprzedaży w swojej kategorii. Lepiej zainwestować w dobry towar, a nie jakieś bzdetne wynalazki Allegro.

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

W naszej firmie mamy pozycje, na które konkurencja nie odpowie, bo nie ma już takiego towaru w produkcji. Stare zapasy. Nie wydajemy ani złotówki na żadne formy promocji i jak napisałeś, dobry towar obroni się sam. Ważne, żeby nie miało go 1000 firm i w tym 980 opłaci SPONSOROWANE 😉 Pilnujemy, żeby mieć Top Ofertę czy Super Cena i jakoś leci.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów