anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy mozna anulowas wplate ktora zlecilam na konto

ela17935
#7 Wielbiciel#

Witam czy mogę anulowac wplate z pay na moj ekonto ktor enie uzywam a zmienilam na druhie ale przed zmiana przez przypadek zaznaczylan wyplac na te stare konto kyore nie uzywam. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

sophie-bunny
#13 Ambasador#
Wypłata na nieaktualny rachunek bankowy

Jeśli wypłacisz środki na nieaktualne konto (ponieważ rachunek w banku został zamknięty), bank cofnie Twoją wypłatę w ciągu kilku/kilkunastu dni roboczych. System nałoży wówczas automatyczną blokadę wypłat z Allegro Finanse, którą zdjąć może tylko pracownik Allegro. W tej sytuacji, skontaktuj się z nami - przycisk do kontaktu znajdziesz poniżej, pod artykułem.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

ela17935
#7 Wielbiciel#

Tyle ze te konto nie jest zamkniete bylo zawieszone przez miesiac a ni epamietam danych do logownaia a nie mam czasu chodiza do banku a pracuje tak ze ciezko w takich godiznach isc do nich wiec zalozylam drugie konto  a te jest w zawieczeniu. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ela17935 Jeżeli konto nie jest zamknięte, pieniądze najprawdopodobniej tam dotrą, więc trzeba będzie iść do banku i przywrócić dostęp do konta.

Możesz jeszcze próbować wstrzymać wypłatę, ale wątpię, czy to się uda, pisz do Allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ela17935 Nie możesz anulować, ale pieniądze wypłacone na zamknięty rachunek bankowy wrócą do zakładki Allegro Finanse w ciągu kilku dni. Jeśli już zmieniłaś numer konta na właściwy, po powrocie środków wypłacisz je ponownie. Poproś tylko Allegro o zdjęcie blokady wypłat, która jest nakładana po wypłacie na zamknięty rachunek bankowy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf

oznacz moderatorów