anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam dziś mamy 02-02 2023 mam zablokowaną sprzedaż ze względu że nie jest opłacona ,a termin 15-02

laminatylublin
#7 Wielbiciel#

 _ witam dziś mamy 02-02 2023 mam zablokowaną sprzedaż ze względu że nie jest opłacona ,a termin jest 15-02-2023 o co chodzi jak tak allegro postępuje to coraz więcej klientów będzie tracić i też w rubrykach obowiązkowy ean kod producenta -to jak zrobię formę jednorazową to z kąd mam wziąć ten cholerny ean

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@laminatylublin na pewno nie za to, blokują dopiero na następny miesiąc po nie opłaceniu, czyli jak nie zapłacisz za styczeń do końca lutego to w 1 marca dopiero będzie blokada 🙂

EAN a co produkujesz ???? może wystaw w kategorii nie wymagającej kodu lun go zakup i przydziel 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jedni powiadają że można sobie wykupić pulę ean i oplacać inni że idą do biedry i potem podają eany z parowek marek własnych marketów bo ich nie uświadczysz na allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A na mailu co napisali?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@laminatylublin Nie opłaciłeś podsumowania grudnia, dlatego wraz z podsumowaniem opłat za kolejny miesiąc na konto została nałożona blokada sprzedaży. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@laminatylublin Czyli jednak to Twoja wina > brak płatności za grudzień 2022 > po co mieć pretensje, skoro sam sobie jesteś winien

A co do kodu EAN > https://allegro.pl/listing?string=kody%20ean

oznacz moderatorów