anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, jak u was sprzedaz w roku 2024 dział motoryzacja?

Moto-Psychoza
#8 Zapaleniec#
Spadek sprzedaży w 2024roku dział motoryzacji. Jak u reszty allegrowiczow?
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Moto-Psychoza zapaść dotyka jak widzę wszystkie branże , jest źle jak długo to potrwa ? ... jak długo jeszcze wytrzymamy .....

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Wszystko zależy od asortymentu, nowe czy używane, ilości ofert. Wiele czynników i składników się na to wszystko składa. 
Roboty mam tyle że się nie wyrabiam samej, na pracownika z wiadomych względów mnie nie stać, choć pewnie obrót był by większy ale czy to by się przełożyło na zysk..... nie wiem.

oznacz moderatorów

Moto-Psychoza
#8 Zapaleniec#

Jaka branża? Nie odczuwasz spadków sprzedaży na allegro względem rozwoju własnej firmy? U mnie sprzedaz rośnie minimalnie lub stoi a aukcji mam x10 względem np 2 lat wstecz

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Używane części samochodowe i akcesoria, choć te drugie wygrywają w ilośći sprzedanych . Napisałam wyraźnie w pierwszym zdaniu od czego to zależy. Możesz mieć 5, 10, 15 ofert ale z takim produktem że masz sprzedaż non stop, na okrągło - zwał jak zwał, a możesz mieć tysiące z byle czym i się bujać z miesiąca na miesiąc. 
Niestety ale w co nie wejdziesz, jakikolwiek dział czy gałąź handlu to jest konkurencja a każdy chce żyć i zarabiać.
Jedyna nadzieja w dyrektywie DAC7, może w końcu zrobi się porządek z domowymi handlarzami omijającymi wystawianie fv, płacenia podatków itd. Allegro ma do gdzieś bo nie jest organem wykonawczym, ale udostępnia na swoim podwórku robienie ludzi w ciula

oznacz moderatorów