anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu i pomocy Allegro.

oknobest
#8 Zapaleniec#

W tym tygodniu dostaliśmy blokadę funkcjonalności konta od Allegro na 3 dni. Głównie przez produkt, który był podobno w złej kategorii. Produkt ten występuje w kilkudziesięciu innych ofertach ze względu na różne wysokości. Po zakończeniu oferty przez Allegro wznowilismy oferty ponieważ klienci dzwonili z chęcią zakupu a serwis nie mogł nam pomóc do jakiej kategorii go zaliczyć. Za te wznawianie dostaliśmy bana. W końcu " zespół ekspercki" ustalił że podwaliny pod bramy garażowe można zaliczyć do kategorii drzwi uszczelki. Po wznowieniu ofert znowu zostały usunięte, ze względu na złą kategorię.

Przez cały tydzień przeprowadziłem kilkanaście rozmów z konsultantami Allegro mam założonych kilka numerów spraw. Jak po kilku dniach doczekam się rozmowy to jestem przełączany do drugiego konsultanta bo nie jest w stanie mi pomoc . Doszło do tego że nie oddzwaniają albo nie odpisują na wiadomości email.

Ja widzę to tak że allegro nakłąda kary za byle co ale ich nie dotyczą ŻADNE zasady.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Najprościej jest jak nie umie się sprawy rozwiązać, najpierw usnąć ofertę zablokować konto i nie odpowiadać, tak tu jest niestety.

oznacz moderatorów