anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam , kupujący zgłosił zwrot towaru, który dziś do mnie doszedł, niestety produkt ma odciętą metke

MAMY ROZWIĄZANIE!
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Witam , kupujący zgłosił zwrot towaru, który dziś do mnie doszedł, niestety produkt ma odciętą metke, koronka sukienki jest uszkodzona a sukienka pachnie perfumem/płynem, co ma zrobić w takiej sytuacji? Już tego produktu na sklep nie mogę dać do sprzedaży. Klientka w wiadomości przyznała się do odcięcia metki. Pomocy co robić w takiej sytuacji to sukienka za 900 zł

oznacz moderatorów
43 ODPOWIEDZI 43
mdrogeria
#21 Demiurg#

@justuniqueino potrąć za używanie , zwrot przyjąć musisz.

oznacz moderatorów
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Tylko jaką kwotę? Sukienka już się nie nadaję do sprzedaży przez co jestem stratna 900 zł

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@justuniqueino Musisz ocenić ile jest warta ta sukienka w takim stanie w jakim znajduje się obecnie i taką właśnie kwotę zwracasz kupującemu.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@justuniqueino każdy towar ma jakąś wartość  ,poszperaj w podobnych używanych , ustal za ile możesz sprzedaż , resztę oddaj klientowi . To co się stało jest typowym wyłudzeniem , ale nie ma na to silnych , po obniżeniu kwoty zwrotu musisz się liczyć z niepochlebną oceną oraz dyskusją , wróć do nas jak do tego dojdzie .....koniecznie !!!

oznacz moderatorów
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Masakra z tymi ludzmi na prawde brak słów... Czyli tak sukienka tutaj kosztuje 900 zł, mi się uda ją sprzedać myśle że za 400 zł w takim stanie, czyli jej zwracam 400 zł? Czy mogę jej zaproponować dwie opcje na przykład zwrot tych 400 zł lub odesłanie towaru jej aby sama mogła ją sprzedać a wtedy jej nic nie zwracać?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@justuniqueino tak , możesz klientowi zaproponować takie rozwiązanie , ale musisz twardo obstawaćprzy swojejdecyzji .

oznacz moderatorów
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Dziękuje bardzo za pomoc, mam jeszcze pytanko jak napisać do tej Pani przez Allegro? Wchodzę w jej profil ale nie widzę takiej opcji 😞

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@justuniqueino skopiuj unikalny adres e-mail podany w zamówieniu i utwórz normalną wiadomość w skrzynce e-mail lub w CW utwórz nową wiadomość wpisując nick klienta  ,dobrze jest puścić jednocześnie widaomość SMS lub zadzwonić bo nie wszyscy czytają wiadomości , ale telefonicznie żadnych konkretów , na wszystko musisz mieć potwierdzenie , zachowaj również wiadomość od klientki , gdzie przyznała się do odcięcia metki 

oznacz moderatorów
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Okej pisze z nią sms więc mam dowód, dziękuję bardzo

oznacz moderatorów
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Jak czytam na allegro w zakładce zwroty, to samo odcięcie metki już jest podstawą do obniżenia zwracanej kwoty

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@justuniqueino informuj nas na bieżąco o postępach , jeśli masz wątpliwości - pytaj  ! 

Współczuję Ci , podejrzewam ,że dużo jeszcze przed Tobą 

oznacz moderatorów
justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Wracam z aktualizacją, kupująca nie chce odesłania sukienki jak i również robi problem o pomniejszenie kwoty, twierdzi, że odcięła metke odruchowo i max mogę jej 100 zł potrącić, ja dalej walcze o swoje bo sukienka kosztowała 880 zł jak potrąca 100 zł to tak i tak za 780 zł nikt mi jej nie kupi i będę stratna.. co to za chora polityka Allegro, kupujący robi co chce, my musimy przyjmować takie towary i marnować czas na sms i dyskusje, chore

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@justuniqueino  To nie kupujący decyduje o wielkości potrącenia. Sukienkę wystaw na licytację od 1 zł i zwróć tyle za ile się sprzeda. 

oznacz moderatorów
brakestop
#15 Entuzjasta#

@Health___Beauty ja kupię za 2 zł i co dalej ?

-poproszę o link do oferty, gdy się pojawi -

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

albo jak się w tym kwartale nie sprzeda? 

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@brakestop jak nikt Cie nie przelicytuje to kupisz sukienkę za 2 zł, a pani zwracająca dostanie 2 zł i się nauczy, ze nie odcina się metek "odruchowo". Ja miałam parę tygodni temu taką sytuację z perfumami - pani sobie kupiła, otworzyła, sprawdziła i zwróciła. Zostały wystawione na licytację, sprzedały się po 1 zł każde, pani dostała 2 zł zwrotu. Pani była na początku wielce oburzona, zapytała dlaczego tylko 2 zł i czy teraz odsprzedamy komuś te perfumy za 2 zł więc wysłałam jej linki do zakończonych aukcji i sprawa się zakończyła. Jestem pewna, że pani następnym razem się 7 razy zastanowi zanim sobie zrobi tester z perfum.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Health___Beauty Dopłaciliśmy tej kupującej resztę z AP?

oznacz moderatorów
Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

@komis-bell  nie, pani kontaktowała się przez centrum wiadomości, nie założyła dyskusji i nie wystąpiła o AP.

oznacz moderatorów
-Sainkho-
#14 Krzewiciel#

@Health___Beauty Gdyby pani znała prawo i miała ochotę pójść do sądu, to mogłabyś mieć problemy. Rozpakowane i wypróbowane perfumy są z pewnością warte więcej niż 2 zł.

oznacz moderatorów