anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam przesyłka widnieje jako odebrana a klient wierdzi ze jej nie odbierał

buli350zz
#1 Nowicjusz#

witam mam problem klient z ukrainy "PACZKA NADANA NA POLSKI ADRES" kupił u mnie przedmiot wysłałem firma GLS  po dwoch tygodniach odzywa sie ze nie dostał towaru  zaklada dyskusje na allegro no i zaczyna sie walka 

spor trwa konto zostaje zablokowane allegro chce pierwszy dokument nadanie paczki wysyłam 

2 dokument potwierdzenie odbioru jade do firmy ogarniam dokladna date i podpis ze towar zostal dostarczony dnia xxx i nic to nie pomaga 

3allegro wymaga abym złożył reklamacje ze nie dotarła jade do firmy kurierskiej i zostaje wysmiany ze skoro dotarła  jest podpis to nie moge złożyć reklamacji  i ma to zrobic kupujacy  co dalej ? aaa dodam ze klient opłacił poprzez allegro 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@buli350zz ale jak masz na piśmie od przewoźnika dostarczenie (prawidłowe dostarczenie) to twoja rola za odpowiedzialność paczki się kończy.odbiorca powinien złożyć reklamacje i ewentualnie zgłosić na policję. Odrzuć reklamacje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz dowód na odebranie to dziwne, chociaż już takie rzeczy były że kurier np przekazał sąsiadowi, wrzucił za plot, więc ...

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#10 Popularyzator#

Skoro jest dowód odbioru przez klienta to dlaczego allegro daje blokadę na konto? Jest to niepokojące na maxa...

oznacz moderatorów