anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam szukam pomocy

Animal97
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie sprzedaje dużo rzeczy w cenie 2-4 zl  i jelsi klient kupuje na rożnych aukcjach np po 2-3 sztuki uzbiera sie u jednego klienta 10 aukcji to  doliczja mi koszty wysylki do kazdej aukcji gdzie wszytko jest wysyłane w jednej paczce wtedy jestem calkowicie na minusie nie mowiac o jakims zarobku jeszcze 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Animal97  składnia i interpunkcja - pała !

Niestety na Allegro przestało się opłacać sprzedawanie tanich rzeczy bo prowizja od wysyłki zabija zysk 😞 . Muisz robić "pakiety" albo podnieść ceny 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Animal97
#8 Zapaleniec#

czyli najlpiej zrobic pakiet 10 sztuk i tyle 🙂  wiec nie da sie jakos w opcjach ustawic tak jak klient kupuje na paru aukcjach  zeby prowizja od paczki została naliczona tylko od faktycznej wyysłki czyli jednej paczki niz policzona z 10 roznych aukcjach ostatani przykład klient kupił  18 roznych pozycji   w cenach 1-1,5  i policzone mi 18  razy prowizje od wysyłki 🙂 gdzie  to ja musiałem jeszcze dopłacic ze swojej kieszeni;)

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@pinsplash  Zapomniałeś dodać że prowizja od wysyłki rzeczy po 1,40zł z kosztem dostawy 30zł mści się niemiłosiernie.😉

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Do każdego produktu, oprócz ustalonej swojej marży procentowej, dodaj stałą marżę w wysokości prowizji nadrożnego kosztu wysyłki w ofercie. Wyeliminujesz tym sposobem ponoszone straty, a jeśli klient zapłaci za wszystko w jednym formularzu, lub skorzysta z smarta - masz dodatkowy zysk.

oznacz moderatorów