anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promowanie tańszych produktów na naszej stronie

warminski66666
#1 Nowicjusz#

Witam, co sądzicie o wprowadzonej zmianie, gdzie wchodząc np. w nasz produkt mamy cenę 20 zł i opcję gdzie kupujący może włączyć najtańszą opcję tego produktu. Wiadomo, że wybierze najtańszą opcję i zyskują tutaj tylko sprzedawcy, którzy najmocniej zaniżają ceny... Ta zmiana jest wg mnie bardzo zła. Od momentu zmiany sprzedaż spadła o co najmniej 50% 😕

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@warminski66666  od kiedy spadła sprzedaż ? te podpowiedzi już widziałem kilka miesięcy temu 🙂  Pamiętaj że jest dużo zachorowań w dużych miastach **piiip** ludzi na kwarantannie i nie moga wychodzić z domów u mnie tez siadło + strajki od tygodnia 😞  Druga sprawa allegro już po debiucie giełdowym i widzę duże wycofanie z reklam i marketingu był pokaz przed emisją i teraz mam wrażenie że odpuścili 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

warminski66666
#1 Nowicjusz#

W kategorii kosmetyki jest to od kilku dni, a jest tutaj bardzo duża konkurencja.

W tym momencie sklepy, które zaniżają produkty poniżej ceny hurtowej mają darmową reklamę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@warminski66666  takie życie, konkurencja, takie prawo rynku 😞

Tez wystaw kilka produktów poniżej ceny hurtowej a zarabiaj na innych, stara praktyka 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów