anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam zablokowali mi konto ponieważ klient dostał Pęknięte opakowanie produktu a towar jest cały

zywiol2
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie czy ktoś miał taki problem 

klient zakupił u mnie towar 

ZESTAW ZŁĄCZY ELEKTRYCZNYCH HERME,424SZT YT-06869 jak doszło okazało się że jest pęknięte opakowanie 

następnie zgłosił to do nas chciesliśmy aby zrobił zwrot i oddamy pieniądze ponieważ nie mamy tego na stanie ie chciał chciał nowy produkt dogadaliśmy się z klientem że dostanie rabat przy następnych zakupach i dostał 20,00zł obniżyliśmy cenę i wysłaliśmy kurier nie doręczył jest w specyfikacji że nie zastał klienta i  poszedł zwrot do nas klient na dyskusji opisał a allegro oddało mu pieniądze i nałożyło na nas ograniczenia  

nie rozumiem działania programu ochrony kupujących chociaż jestem za takim programem ponieważ klient teraz ma towar kasę ja jestem stratny o towar i  sporo 2 wysyłki

gdzie tu sens mi to wygłada że można nieźle wyłudzać pieniądze przy pomocy tego programu zamówić coś zgłosić problem nie dać możliwości wyjaśnienia problemy i dostać kasę za zamówienie 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LeKolekcjoner
#1 Nowicjusz#

Mi wczoraj zablokowali i zdjęli wszystkie aukcje bo klient nie wypowiedział się w dyskusji .

Opóźniłem się z wysyłką ponieważ nie mogłem znaleźć waloru .

Przesyłka od tygodnia u klienta. Walor znaleziony dołączony gratis.

200 aukcji mi zdjęli . Dwa dni wystawiania.

Jakaś masakra. Wielu moich kolegów też ma z nimi problemy.

Do czego to zmierza ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@zywiol2 @LeKolekcjoner a braliście czynny udział w dyskusji? odpowiadaliście na wszystkie pier**piiip**nięcia kupującego?

oznacz moderatorów

zywiol2
#7 Wielbiciel#

tak miałem wkleić ale jest poad 20 000 znaków i nie moge 

oznacz moderatorów

LeKolekcjoner
#1 Nowicjusz#

ja też odpowiadałem w dyskusji

oznacz moderatorów