anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wklejania faktur

expo-drew
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich, zapewne zauważyliście że można do zamówień doczepić fakturę za dane zamówienie. Czy kupujący dostaje jakąś informację że tutaj ma tą fakturę? Czy muszę go o tym informować, pisać wiadomości czy dzwonić z tą informacją? Chcę uniknąć miliona telefonów i pytań o niedostarczoną fakturę.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

konto zamknięte
Nie dotyczy

@expo-drew dobre pytanie, też się nad tym zastanawiam, a póki co wysyłam tradycyjnie. 🙂

oznacz moderatorów

expo-drew
#8 Zapaleniec#

@konto zamknięteja od dziś zaczynam tak działać, zobaczymy co z tego wyjdzie 😁

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

expo-drew ja dokumenty wkładam do przesyłek. Klient dostaje i towar i dokument. Dopóki nie ma wymogu formy elektronicznej trzymam sie tradycyjnej.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/dodaj-fakture-za-zakup-w-zakladce-zamowienia-8dVk2DvnrC7 wiem , że kupujący jednak mają problemy z odnalezieniem faktury . Osobiście załączam formę papierową i jest spokój .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@expo-drew tak, faktura będzie wysyłana do Kupujących, otrzymają ją mailem. Jeżeli chodzi o odroczone płatności dla firm, po weryfikacji faktury prze firmę PragmaGO, prześlemy ją w jednym mailu, który będzie zawierał dwie faktury (jedna za zakup, druga za płatność za pomocą Odroczonej płatności dla Firm), bardziej szczegółowe informacje na ten temat są dostępne tutaj.
Tutaj podsyłam jeszcze raz link, który został wysłany przez @mdrogeria  (dziękuję!), ponieważ wdarła się literówka i kierował do pustej strony.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

expo-drew
#8 Zapaleniec#

@la_nika Dziękuję za odpowiedź. Mi akurat chodziło o samą fakturę z opłaconego zamówienia w całości. Nie wiedziałam czy o dodaniu faktury muszę informować kupującego czy sam będzie to widział.

oznacz moderatorów