anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wkrótce wprowadzimy ułatwienia w rozliczeniach z Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Za dwa miesiące, 27 kwietnia 2023 r., wprowadzimy zmiany w Regulaminie. Będą one dotyczyć PayU i Przelewy24 oraz opłat i prowizji.

W określonych przypadkach będziemy automatycznie pobierać należność za nasze usługi z pieniędzy, które macie ze sprzedaży na saldzie w Allegro Finanse.

Aby tak się stało, będą musiały zostać spełnione oba poniższe warunki:

  • łączna wysokość zobowiązań na wszystkich kontach firmowych zarejestrowanych na Twoją firmę wyniesie co najmniej 100 000 zł
  • łączna wysokość wpłat w ostatnich 12 miesiącach za nasze usługi na wszystkich kontach firmowych zarejestrowanych na Twoją firmę będzie niższa niż 50% obecnego zadłużenia.

Jak często przeprowadzana będzie weryfikacja wymagań

Czy warunki zostały spełnione będziemy sprawdzać codzienne. Jeśli w danym dniu potwierdzimy, że tak, uruchomimy automatyczną spłatę należności. Wyłączymy ją, gdy przestaniecie spełniać co najmniej 1 z warunków.

Za każdym razem, gdy rozpoczniemy lub zakończymy automatyczne ściąganie należności, damy Wam o tym znać mejlowo.

Gdzie znajdziecie informacje o kwocie, którą pobraliśmy

W zakładce Środki i historia operacji zobaczycie pobraną kwotę wraz z identyfikatorem płatności. Gdy go klikniecie, przekierujemy Was do zakładki Rozliczenia z Allegro.

W zakładce Rozliczenia z Allegro sprawdzicie szczegółowy wykaz opłaconych naliczeń. Znajdziecie go pod nazwą “Pobranie opłat z wpływów”.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Agent555
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Słusznie  , zamiast blokady automatyczne pobieranie z kont AF zalegających

oznacz moderatorów

SKiL-PC
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie spoko, ja to bym nawet włączył sobie coś takiego jak bym mógł, niech samo ściąga a mi daje już po prowizji kasę, na koniec miesiąca bym miał całość dla siebie, a nie musiał patrzeć jeszcze ile tam musze im przelac.

oznacz moderatorów

Ksiegarnia_MIS
#7 Wielbiciel#

Można włączyć, wystarczy skontaktować się z Allegro mailowo i złożyć wniosek. Po uruchomieniu Allegro samodzielnie potrąca bieżące należności - spokój i wygoda.

oznacz moderatorów

DobryChlopak85
#7 Wielbiciel#

Wy juz ułatwień nie wprowadzajcie, bo im więcej tych ułatwień tym poroporcjonalnie trudniejsze robi sie prowadzenie tego allegro

oznacz moderatorów