anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wsparcie dla przedsiębiorców z obrotem powyżej 50 tys

205ALBIN
#7 Wielbiciel#

Witam

Uważam , że pakiet wsparcia dla firm powyżej 50 tys zł jest żadne .

Jeżeli dobrze rozumię to jest to wręcz odwrotnie .

Średnia prowizja jaką płacę od sprzedaży na Allegro wynosi 15-18%

składa się na to prowizja ,prowizja za sprzedaży wyróżnionej ,opłata za wyróżnienia,

reklamy ads .Dochodzą do jeszcz koszty zewnętrzne .

Zwolnienie z prowizji nowych firm nie oznzcza ,że one będą dużo sprzedawać .

Oznacza to walkę cenową i spadek dochodów firm , które zainwestowały w kanał sprzedaży

przez Allegro. Firma która poważnie podchodzi do sprzedaży na Allegro musi stwożyć magazyn 

produktów aby sprawnie i szybko wysyłać przesyłki.

W obecnym okresie dostawy przychodzą bardzo nieregularnie lub nie przychodzą  i z tego powodu

trzeba robić większe zapasy aby utrzymać sprzedaż . To wszystko kosztuje .

Wydłużenie terminu płatności o 14 dni miałoby dla mnie duże znaczenie  .

Proponowanie kredytu w tak niepewnym okresie to jak proponowanie stryczka.

Podsumowując dla firm o obrocie powyżej 50 tys pakiet ten jest  przeszkodą i zachętą do kombinacji

na zasadzie ja sprzedam babci , babcia sprzeda na Allegro bez prowizji itd .

W mojej ocenie same minusy zamiast pomocy.

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@205ALBIN dziękuję za Twoją opinię.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

.. ale nic z tym nie zrobimy, bo okradanie łosiów (prowizja) jak ty to nasza praca 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte powściągnij się.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@cloudcloud, trudne sprawy 😄 prawda boli 😄

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte mnie nic nie boli, słyszałeś kiedyś o ideologii prawy i o tym dlaczego obiektywizm nie funkcjonuje w wymyślonej przez nas formie. To Twoja wizja racji 🙂 Każdy ma swoją. Pozwolę sobie nie kontynuować dyskusji, sprawa zamknięta.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

szczególnie, że to mi ludzie przyznają rację 😄
ale.. kamelełonka 🦎 nie może zanegować polityki firmy w której pracuje, a powinna 😛 przecież ludzie dla pieniędzy potrafią kłamać, więc nic nikogo tu nie zdziwi, że pracownik (pionek) nie umie być obiektywny, bo się boi o stołek na którym siedzi 😄

powiem ci szczerze, pracowałem 3 razy w telemarketingach, ale nie sprzedałem przez 3 miesiące nic, bo byłem szczery w rozmowach z ludźmi 🙂 a inni dla pieniędzy potrafili wkręcać klientów, byle dostać 5% prowizji 🙂 wniosek jest taki, że szczerość nie jest dobra ani w interesie firmy 🙂 przykład: handlarze samochodów 😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte 

"pracowałem 3 razy w telemarketingach, ale nie sprzedałem przez 3 miesiące nic, bo byłem szczery w rozmowach z ludźmi"

Wyobraziłem sobie, jak mogła wyglądać Twoja praca:

"Dzień dobry. Mam dla Pana super okazyjną ofertę. Sprzedam Panu na raty garnki. Nie da się w nich gotować i rozwalają się po pierwszym użyciu, ale za to są dziesięć razy droższe od innych. To jak będzie? Bierze Pan? To prawdziwa okazja! Aha, Pański numer telefonu mam z kradzionej bazy danych."

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, 😄 nie aż tak, ale blisko 😄

W sumie to jeśli ukryjesz wadę produktu, to raz, że na tym stracisz, a dwa dostaniesz negatywa (na allegro), lub osoba ta opisze twój produkt wszędzie gdzie się da i nic nie sprzedasz 😄

nie mówiłem o wadach i zaletach, a obiektywnie czy to jest dobre dla klienta i szczerze czy będzie okej 😛

oznacz moderatorów