anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłudzanie Monet przez Kupujących?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aragil
#15 Entuzjasta#

Jestem już pewny ze są fora "kupujących" gdzie są udostępniane "fajne" oferty dla wyłudzaczy(kombinatorach) monet .                     

W  ofercie X po otrzymaniu monet allegro jako SS (10 naszych monet+4allegro+4za zakup z aplikacji-łącznie 18 monet)w ciągu dwóch dni zostało nagle sprzedane 14 szt.produktu🙂.                                                                               

To jest mnie więcej miesięczna norma sprzedaży tego towaru.

Pierwszy zwrot już po dwóch minutach od zakupu, drugi zwrot-paczka nawet nie odebrana z paczkomatu, dwa zwroty po paru minutach po odbioru z paczkomatu.

Czekam na kolejny zwroty😑, wszystkich "konsumentów" zgłaszam do weryfikacji allegro.😎

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
ZibiK30
#18 Luminarz#

@aragil Przy zwrocie monety zostają??? Chyba też nie🤔

Ja znalazłem na razie ślady handlu ocenami i komentarzami 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@aragil zgłaszaj allegro ma wgląd czy są to zakupy dla monet i wyciągają konsekwencje z takich akcji 🙂

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-monetowego-lDk1gVkxvSd

Organizator może wykluczyć Uczestnika z Programu, jeżeli Uczestnik:

a. narusza postanowienia niniejszego Regulaminu lub Regulaminu Allegro, w tym w szczególności nie dokonuje zapłaty za Kupon promocyjny Allegro w określonym terminie,

b. narusza przepisy prawa w związku z Programem.

c. przeprowadził Transakcję wyłącznie w celu otrzymania Monet.

W przypadku, gdy Uczestnik podjął jakiekolwiek działania mające na celu ominięcie zabezpieczeń, mające wpływ na fałszowanie danych w celu zebrania Monet, Organizator może usunąć Uczestnika z Programu i zawiesić jego Konto na Allegro lub zdecydować o nieprzyznawaniu mu kolejnych Monet.

W przypadku odstąpienia przez Uczestnika od Transakcji, Allegro.pl zastrzega sobie prawo do anulowania Monet przyznanych w ramach takiej Transakcji.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Straconych monet sprzedającemu allegro i tak prawie na pewno nie zwróci.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere ale kupującym zabiorą 😉 nie miałem takiego przypadku, co do monet darmowych za SS to nie wiem ale jak sprzedawca dokupuje to z tego co wiem zwracają za każdą monety 1,23 zł  🙂

 

Co się stanie z Monetami w przypadku, gdy Klient zwróci produkt zakupiony w ofercie z Monetami?

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Jeśli Klient zakupił u Ciebie towar w ofercie wyróżnionej Monetami i zdecydował się zwrócić towar, to wówczas - zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego - zwrócimy Ci wartość odpowiadającą wysokości opłaty z tytułu indywidualnego wyróżnienia monetowego, jeśli została ona naliczona w odniesieniu do oferty, za którą przyznaliśmy Ci rabat transakcyjny (zwrot prowizji).

________
Κώστας
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Zgłaszam po kolei.😊

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

U mnie to samo, tylko na większą skalę miałem 230 monet wraz z tą połowa za wcześniejsze wydanie i  automatyczne zwroty włączone - to był błąd.

Bezczelnie typki wykupiły towar z monetami, monety zaraz zamienili na bony, tymi bonami kupili kolejne produkty i odstąpili od umowy otrzymując gotówkę na konto. Wszystko trwało chwilę. 

Po moim zgłoszeniu konta "klientów" zostały zawieszone, a monety z przydziału bezpowrotnie utracone. Obsłudze Allegro co najwyżej to przykro z zaistniałej sytuacji. 

Zakończyłem proceder wspierania cwaniaków monetami, jeśli Allegro nie potrafi/ nie chcę zorganizować prawidłowo kampanii to niech się bujają z nimi sami.

To samo będzie że smartem po 06 Maja 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

A takim sprzedawcom jak ja allegro nie przyznaje żadnych monet przez co klienci też ich otrzymać nie mogą. Wszystko dlatego że ich "genialne" regulaminy nie dają możliwości przyznania monet tylko dlatego że sprzedaję wszystkie aukcje w licytacji. 

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Z 14szt. sprzedanych  już osiem kombinatorów zgłosiło zwrot😑.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@aragil Jesteś jak kopalnia krypto walut złotych monet 🤣

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

ZibiK30 Darmowa😁.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@aragil a jak wygląda taki zwrot? dajmy na to że wartość towaru to 90 PLN +10 monet o wartości 10 PLN to zwrot od kupującego jest towar o wartości 90 +10 monet czy 10 PLN? Czy może tylko sam towar bez monet? te dodatkowe monety nie są ważne, jeśli Ty ich nie dajesz a allegro. Bo rozumiem, ze te 10 monet dajesz i płacisz za nie jakoś lub jest to forma takiego kuponu o wartości x a całość tworzy zestaw

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

ZibiK30 Po zgłoszeniu do allegro przy zwrocie przez allegro finanse cwaniak otrzymuje odpowiednio zmniejszona przez allegro kwotę.😎

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Jeszcze jeden zgłosił zwrot, chyba wszytkę 14 zwrócą.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@aragil kolejny argument, żeby nie przystępować do programu SS. Ja ostatnio bojkotuję zaproszenia i pomimo spełnienia kryteriów nie dołączam. Widzę, że dobrze robię, bo jak na razie jest mniej plusów niż minusów tej decyzji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

Już 10"konsumentow"zlecilo zwrot, czekam na resztę.🥺

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aragil Prześlij mi proszę loginy tych Kupujących na spolecznosc@allegro.pl, sprawdzimy czy rzeczywiście mogło dojść do prób wyłudzeń monet w Twoich zamówieniach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

to przecież zapewne czysty przypadek, że wszyscy kupujący zwracają swoje zamówienia z aukcji z monetami. Skąd to podejrzenie, że chcą coś wyłudzić 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

zgłoszenie nr "14494939"

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aragil Dzięki, wczoraj otrzymałeś od nas odpowiedź w tej sprawie. Po weryfikacji wykluczyliśmy wskazanych przez Ciebie Kupujących z programu monetowego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów