anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wybór rodzaju przesyłki

kowas111
#9 Pomysłodawca#

czy jest możliwość zmiany przez allegro, aby klient bez wyboru rodzaju przesyłki nie mógł zapłacić za transakcję.

Nie ma Dnia, żebym nie miał telefonu od klientów, którzy chcieli inny rodzaj przesyłki a system allegro wybiera najtańszy rodzaj przesyłki. Rutyna ludzi zabija 🙂 i później do mnie mają pretensje

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mikeza
#20 Guru#

nie do końca rozumiem, to klient nie wybiera formy wysyłki, tylko allegro ? przecież, żeby opłacić to trzeba najpierw wybrać wysyłkę. rutyna inna sprawa, ale to już wina kupującego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mikeza Najtańsza przesyłka jest zaznaczona z automatu. Klient nie musi wybierać, a niektórzy widać nie wiedzą, że  można wybrać inaczej.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kowas111  O ile Cię dobrze rozumiem, chcesz by Allegro nie ustawiało automatycznie najtańszej dostawy, tylko by klient musiał wybrać samodzielnie. Czy tak? Jeśli tak, to POPIERAM!!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kowas111
#9 Pomysłodawca#

WŁAŚNIE O TO MI CHODZI  🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

robię mnóstwo zakupów na allegro i nigdy nie miałem problemu z wyborem odpowiedniej dostawy. to, że ktoś klika bez sensu to już jest jego wina. To tak samo jest z opisem aukcji, może wymyślić coś co zmusi kupującego do czytania opisów. Bo ja mam dużo więcej zgłoszeń w stylu. "śpieszyło mi się i nie doczytałem opisu, można wymienic, zwrócić itd" niestety takie są realia handlu online. tego nigdy się nie zlikwiduje do końca.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów