anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż maseczek na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
dream-europe
#8 Zapaleniec#

Pytam dlaczego ja który produkuje maseczki ochronne nie mogę sprzedawać ich na Allegro a inni mogą mimo moich wielokrotnych monitów do Allergo dalej sprzedają ? Zgłaszam dziś sprawę do Prokuratury w Lublinie (  z całą zebraną dokumentację , w tym korespondencję z Allegro od 3 tygodni !) że naruszana jest Ustawa o Epidemii oraz do Rzecznika Konsumenta o nierównym traktowaniu konsumentów. Monituję bez skutecznie o zamknięcie aukcji np:MASKA MASECZKA FILTR OZONOWANA WIELORAZOWA BAWEŁNA (9077114288) . Moje konto jest na Allegro zawieszone za próbę wystawienia tego co produkuję a inni wystawiają i sprzedają. Jako kilkunastoosobowa firma odzieżowa jestem zmuszony zwojnić wszystkich pracowników i robię to w dniu dzisiejszym. Niech podziękują Allegro. [edycja]

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
dream-europe
#8 Zapaleniec#

IMG_E6302.JPG

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dream-europe Otrzymałeś od nas informację, że wystawianie maseczek flizelinowych jest niedozwolone i nie dostosowałeś się do tych zasad, dlatego na Twoje konto zostały nałożone ograniczenia.

Zachęcam, żebyś ponownie zapoznał się z wiadomościami mailowymi, które od nas dostałeś. Są w nich wszystkie informacje dotyczące przedmiotów, których nie można obecnie u nas wystawiać. Zapoznaj się również z postem Klaudii.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
dream-europe
#8 Zapaleniec#

powiedz to kobieto tym  17 osobom które dostały wypowiedzenia. Siedzicie sobie w ciepełku i czekacie co będzie. Proszę sobie moją sprawę przypomnieć  za 6 miesięcy jak będzie 3 miliony bezrobotnych . Między innymi dzięki waszym działaniom ! Życzę czystego sumienia.

oznacz moderatorów