anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata z payu

armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam, proszę wszystkich sprzedawców pilnować wypłaty z Payu

ja obecnie mam zablokowane ponad 30 tyś złotych

wypłata z Przelewy24 działa bez zarzutu a przez Payu nie da się wypłacić, po chwili zostaje anulowane

Wypłacajcie codziennie i pilnujcie swoje środki, allegro gra na zwłokę, można stracić płynność finansową i nerwy

Pozdrawiam wszystkich

armtel

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Słuszna uwaga, coraz więcej tu widzimy takie wpisy, z pewnością coś jest nie tak.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witaj w klubie.  

Mnie już " dostarczono " formularz do oceny procedury " reweryfikacji " co by oznaczało że się zakończyła,  a kasy jak nie było tak nie ma.

A przecież wystarczyło by z szablonu wysłać @ że do dnia ...... należy zrobić to, to i to gdyż w innym razie nastąpi blokada środków na koncie i było by po sprawie. Ale jak widać wolą " brać z zaskoczenia "

Ech. Polsko.

oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam, tu nie chodzi o formularz, obracają pieniędzmi, 50% kupujących na Allegro kupuje na kredyt, kupuje i zwraca bo ma takie prawo, sprzedawca na Allegro to najsłabsza kasta, jesteśmy na samym dnie

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Nieśmiało pozwolę sobie zauważyć że nie ma obowiązku sprzedawania na Allegro. Ja jednak głównie sprzedaję, gdyż niezależnie od " emigracji " na inne platformy handlowe ( zeszłam już z ponad 11 000 aukcji do 3000 ) to te 3 000 tutaj daje póki co 80% obrotu z czego wynikało by że jest to jednak najlepsze, pomimo wszystkiego, miejsce do handlu. Testuję aktualnie nowe miejsce w którym można by obniżyć haracz nazwany prowizją do mniej niż 10% tego co obecnie płacę dla All.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@armtel Zgodnie z informacjami, które otrzymałeś w korespondencji mailowej wyjaśniamy kwestię Twoich wypłat z PayU, dlatego musisz jeszcze cierpliwie poczekać. Gdy tylko dostaniemy odpowiedź w Twojej sprawie od operatora, poinformujemy Cię o tym mailowo. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

to już słyszałem 

nie szkodzi żę powoli tracę płynność finansową ?  ta kwota rośnie, już jest 35zł i to oznacza że zamiast obracać firmowe pieniądze inwestuję domowy budżet 

oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

witam serdecznie nie otrzymalismy pieniędzy z płatności payu od jakiegoś czasu , zgromadziły się środki ile można czekać . myślałam że to chwilowe ale ile można czekać mamy opłaty towar w drodzę pilna sprawa. 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@armtel Spróbuj skorzystać z opcji wypłaty środków na żądanie. Jeśli się nie uda, daj znać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

nie da się, naciskam wypłać po chwili jest anulowane 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@armtel Konsultuję tę sprawę. Wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

byle szybko, konsultacje trwają, kwota rośnie a ja tracę płynność finansową 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@armtel W tej chwili wypłaty są już aktywne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam, dziękuję

pozdrawiam 

oznacz moderatorów