anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem 1 szt., a sprzedaż leci dalej. Dlaczego?

piotrek0402681
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem https://allegro.pl/oferta/glukometr-accu-chek-instant-13502261136 Tylko 1 sztukę a sprzedaż idze dalej .Co to ma być .

Aukcja zakończona 15 ,03 sprzedałem i powinno to być zamknięte 2 dni potem jeszcze 2 razy sprzedałem to i dziś widzę zakup 3:raz a sztuki tylko 1 w aukcji .Bałagan w Allegro i Allegro Lokalnym 

Czy to następny przekręt jakiś .??

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

piotrek0402681 Pewnie zaznaczyłeś w aukcji opcję automatycznego wznawiania aukcji po zakończeniu.

Wznawianie oferty

Ofertę wznowimy ze stałą liczbą sztuk niezależnie od tego, ile przedmiotów sprzedasz.
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

To nie przekręt. To nie uwaga.

oznacz moderatorów

piotrek0402681
#8 Zapaleniec#

W moim wypadku to nie jest mój błąd bo w ciągu 2 dni sprzedaje 3 ludziom  to samo .

Wina jest w Allegro.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@piotrek0402681 

No to napisz do nich w tej sprawie.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Po prostu Allegro jak zwykle nie precyzuje wielu kwestii. Przy wystawianiu 1 szt. danego przedmiotu, odruchowo zaznacza się "po zakończeniu wystaw ponownie ofertę z pełną liczbą sztuk", ponieważ brzmienie tej opcji sugeruje, że chodzi o zakończenie oferty wskutek upłynięcia czasu trwania oferty...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piotrek0402681 Podczas wystawiania tej oferty samodzielnie włączyłeś jej wznawianie.

W każdej chwili możesz to wyłączyć (Mój asortyment -> edycja oferty -> odznacz wznawianie oferty -> zapisz). 

ko_alka_0-1680275131942.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów