anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie aukcji to teraz dramat !!! Co zrobić jak nie ma numerów na częściach samochodowych??

ANKAJASKLEP
#8 Zapaleniec#

Nie ma numerów na części, a nie chcemy wymyślać, Co zrobić ?? Już teraz nie mogę wystawić deski rozdzielczej samochodowej, bo ktoś o takich samych numerach wystawił już wlot powietrza, czekać na weryfikacje takich rzeczy to dramat i strata klient. APEL DO ALLEGRO O REZYGNACJE Z TEGO TYPU DZIAŁAŃ !!! MY TU CHCEMY PRACOWAĆ A NIE CO CHWILA POŚWIĘCAĆ TYGODNIE NA DOSTOSOWYWANIE SIE DO CIĄGŁYCH ZMIAN !!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@k_owczarek1 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Przemo_M
#9 Pomysłodawca#

Zrezygnować? Żartujesz? Kupujesz czasem coś na allegro? Bo ja często i nie mam ochoty przekopywać się przez spam gdzie oszołomy sprzedawcy publikują tą samą ofertę 50 razy (czasem nawet 10 stron tego samego produktu). 
A niezależnie od tego wielu sprzedawców oferuje ten sam produkt i również pojawia się on dziesiątki jak nie setki razy na liście wyszukiwania. A jako kupujący to my płacimy Wam sprzedawcom jak i serwisowi allegro i wymagamy aby zrobić z tym porządek. Jak zrobicie to obroty będziecie mieli większe bo chętniej będziemy tu kupować.
Klient płaci, klient wymaga a wam się wydaje, że to do was się allegro powinno dostosowywać bo to wy ciężko pracujecie. Sęk w tym, że was jest za dużo a nas jest za mało 🙂 Jak co bardziej nieporadni sprzedawcy odpadną z allegro tym lepiej dla wszystkich. Przykre ale prawdziwe. I tak już w drodze ewolucji przez ostatnie lata poziom sprzedawców na allegro diametralnie wzrósł, jakość poszła w górę o kilkaset procent. Tak, że allegro robi bardzo dobrą robotę odsiewając was.

Zamiast bezsensownie lamentować o wyłączenie tej funkcji pomyślcie co zrobić aby to usprawnić.

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Hej. W związku ze zmianą 1 sierpnia uruchomiliśmy też nowy proces zgłaszania zmian w produktach. Pozwoli Ci wystawić ofertę z Twoimi danymi i jednocześnie zgłosić błąd w danych produktu z Katalogu na który wystawiasz swoją ofertę. Więcej o tej zmianie znajdziesz w tym artykule.

oznacz moderatorów

ANKAJASKLEP
#8 Zapaleniec#

dzięki, po części pomogło ale to i tak nie rozwiązuje tematu gdyż wiele elementów w śród części samochodowych nie posiadają żadnych numerów i co w tedy??

oznacz moderatorów

ANKAJASKLEP
#8 Zapaleniec#

Tu chodzi również o was/o nas konsumentów bo w treść (nagłówku nie widzisz konkretnego naszego opisu tylko jakieś czerstwe OEM i numer. Uwierz mi że ludzie szukają w różny sposób, a ja jako sprzedawca jestem bardziej rozpoznawalny bo stali klienci wiedzą czego szukać.

PS. im niej sprzedających tym większa cen, no ale kto bogatemu zabroni pławić się w luksusach 🙂

Pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Czy mówimy o używanych częściach, czy nowych ? (w kontekście tych co nie mają numerów)

Rozumiem, że chodzi o nazwy produktów? Rzeczywiście w części kategorii tworzymy nazwy na podstawie wartości w parametrach i nazwy są mniej lub bardziej fantazyjne - jednak są spójne. Jeśli chodzi o czerstwość tego rozwiązania z perspektywy kupujących to warto by się temu przyjrzeć, nie przeczę 😉 

oznacz moderatorów

ANKAJASKLEP
#8 Zapaleniec#

chodzi o używane części. Sprzedając np. karoserie samochodu, nazewnictwo jest różne, tak samo wiele blaszek wsporników czy mocowań nie ma konkretnej nazwy ani numerów które są wymagane i co mamy z tym zrobić??

oznacz moderatorów

k_owczarek1
Ekspert Allegro

Okej, więc jeśli chodzi o używane części samochodowe to mamy w tej kategorii uruchomiony automatyczny proces, w którym pomagamy katalogować oferty ze stanem inny niż nowy bez kompletu danych - Produkty tymczasowe.

oznacz moderatorów