anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawianie ofert z pliku

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Czy ktoś może wie czy jest możliwe żeby przy wystawianiu z własnego pliku csv (nie szablonu allegro) oferty były publikowane z podaną w pliku sygnaturą i tytułem?

Bo póki co wszystko ładnie się wystawia ale allegro ignoruje pole Sygnatura i Tytuł oferty, oferty wystawiają się bez sygnatury i z tytułem katalogowym co mi nie pasuje bo te tytuły są do kitu.

przykładowo taki plik

ID produktu,Sygnatura/SKU Sprzedającego,Liczba sztuk,Cena,Tytuł oferty
d0e243bb-089d-48cc-925e-f4dfa48c380f,MX003-930,100,3.99,WIESZAK TŁUMIKA VW GOLF/PASSAT

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Cześć. 🙂 Dopytam i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Dostałam odpowiedź, że niestety na ten moment pliki spoza formatu allegro tak się będą zachowywać. Zachęcamy do użycia szablonu allegro, który umożliwia wykorzystanie większej liczby funkcjonalności tego kanału wystawiania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@ko_alka tak... tylko że na ten moment szablon allegro zawiera w większości niepotrzebne śmieci bo do wystawienia oferty potrzebnych jest 3-5 kolumn a jest ich tam ile? 50-60?  a po drugie jest tyle powielonych towarów że co chwilę dostaję błędy że nie można dopasować produktu i muszę sobie ręcznie szukać. Nie mówiąc już o tym że towary które powinny być w tej samej kategorii zwykle rozwalone są po kilku różnych i kolejne błędy.

Strata czasu.

oznacz moderatorów