anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie oferty zamiast mój asortyment, wisi w projekcie.. Co dalej?

MAMY ROZWIĄZANIE!
AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Witam, mam pytanie. Czy wytłumaczy mi ktoś, o co chodzi z tym projektem? Wystawiłem 3 dni temu dwie oferty na sklepie firmowym i teraz, zamiast znajdować się w moim asortymencie, wiszą w jakimś projekcie. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Już nie mam w projekcie 🙂 teraz mam w rubryce "szkic". 

oznacz moderatorów
AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Chciałbym się tylko dowiedzieć czy wystawiane oferty będą widoczne dla kupujących? Czy jeszcze muszę coś do nich dorobić, czy tylko czekać?

oznacz moderatorów
PicassoShop
#8 Zapaleniec#

mam podobnie i również chciałbym się dowiedzieć czym mam czekać czy coś z tym robić?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AutoCzesci_MB @PicassoShop poproszę o numery przykładowych ofert, których to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
PicassoShop
#8 Zapaleniec#

nr: 16189875827    i   nr: 16189702351

oznacz moderatorów
AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

16187809604   ;  16187606708

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PicassoShop @AutoCzesci_MB te oferty nie zostały wystawione. Jako szkice zapisujemy oferty, które nie zostały wystawione, a jedynie utworzone. Wejdźcie proszę w podane oferty, możecie je odnaleźć wybierając w filtrach "szkice", przeniesiemy Was do formularza wystawiania i spróbujcie je wystawić. 
Jeśli pojawi się błąd, poproszę o zrzuty ekranu z całego formularza wystawiania, z pełnym oknem przeglądarki (z paskiem z adresem strony oraz godziną i datą). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, jedna wskoczyła od razu, a w drugiej ofercie miałem połączone z katalogiem, który nie istnieje. Bardzo Pani dziękuję za pomoc i pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów