anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro błąd etykiet

PresoDetalHurt
#9 Pomysłodawca#

Witam, odkąd zniknęło wysyłam z allegro jest duży problem. Odnośnie nadawania paczek z zakładki zamówienia wszystko odbywa się prawidłowo. Wypełniamy dane, zaznaczamy gabaryt, zamawiamy etykietę drukujemy i naklejamy na paczkę, czyli wszystko w porządku jak do tej pory.
Problem się pojawia gdy chcemy nadać paczkę w paczko punkcie lub paczkomacie. Dziś zawiezione były paczki do punktu i pracownik chcąc wbić na panel paczki wyskakuje mu błąd "paczka odrzucona, paczka nie podlega nadaniu". Wcześniejsza wersja wysylam.allegro.pl chodziła wyśmienicie, to co teraz się robi to jest jakiś żart. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PresoDetalHurt Podaj proszę numery paczek, których dotyczy ten problem. Napisz też w którym paczkomacie lub paczkopunkcie próbowaliście je nadać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

PresoDetalHurt
#9 Pomysłodawca#

Proszę spojrzeć pracownik paczko-punktu nie może wbić na panel paczek. Kurier mimo wszystko je wziął lecz nie wiadomo czy nie wrócą.
Paczko punkt Adres: ks. Henryka Jośki 5, 44-200 Rybnik / Pakersi

received_1013064606233675.jpeg

oznacz moderatorów

PresoDetalHurt
#9 Pomysłodawca#

Dodam tylko że paczki z Pocztexu normalnie zostały nadane, zawiezione na pocztę i zostały one wysłane w dalszą drogę, problem pojawia się z inpostem.

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@PresoDetalHurt 

Prosimy o kontakt bezpośrednio na adres pomoc@inpost.pl
W treści wiadomości opisz proszę dokładnie sprawę, wskaż adres punktu nadania oraz podaj numery przesyłek i numer telefonu. Zweryfikujemy wówczas dokładnie sprawę. 

oznacz moderatorów