anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro dpd jak wydrukować etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RED
#21 Demiurg#

Coś właśnie allegro zmieniło w nadaj z allegro

pojawił się pasek

typu

Zamawianie przesyłki

Wybór przesyłek

Zamawianie podjazdu

Podsumowanie

 

przeleciałem przez opcje wpisałem rozmiary

pojawiło się podsumowanie

i kompletnie nie widzę jak wydrukować etykiety

wysyłkowe

oznacz moderatorów
121 ODPOWIEDZI 121
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl dziękuję za informację! Wyjaśniam to, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

bardzo dziękuję 🙂

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl @Kaliope_Brzeg @medalik_2009 założyliśmy zadanie aby wyjaśnić ten problem, ponieważ wygląda na to, że występuje na kontach niektórych użytkowników, czy w związku z tym mogę poprosić Was o przesłanie zrzutu ekranu z tego co widać w konsoli. Już tłumaczę jak to zrobić. Przed próbą:
- wyłączcie wszystkie wtyczki, 
- wyłączcie programy działające w tle, 
- wyczyście ciasteczka,
+ włączcie kartę incognito,
+ włączcie narzędzie dla deweloperów (zazwyczaj F12) i przejdźcie do zakładki sieć, od początku korzystania ze strony. 

Następnie powinniście przejść do zakładki z listą paczek i sprawdzić co pokazuje konsola w tej zakładce. Jeśli pojawi się jakaś pozycja na czerwono, to rozwincie proszę szczegóły i zróbcie zrzut ekranu. Na zrzutach powinny być widoczne elementy takie jak:
- data i godzina,
- całe okno przeglądarki,
- zakładka sieć (network) w narzędziu (F12).

To bardzo pomoże w rozwiązaniu tego problemu. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Czuję sie jak tester na etacie. A tak nie jest. Szkoda że Allegro tak mi nie pomaga. Więc generalnie wywalił sie Wam Java **piiip**. Zaraz wyślę screena. Chyba musicie zrobić zmiany w zespole programistów i testerów 😞

oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Na jaki adres mam wysłać print screen? Bo tu nie ma takiej możliwości 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl dziękuję za przygotowanie ich, czy możesz je wysłać na adres spolecznosc@allegro.pl ?

@medalik_2009 @www_otosek_pl @Kaliope_Brzeg wciąż możecie wydrukować etykiety "po staremu", wchodząc w Zamówienia -> Szczegóły -> Przesyłka -> Drukuj.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Mail wysłany. Sposób, który zaproponowałaś może jest ok jak masz 2 przesyłki. Jeden list drukuje się na 1 kartce. Gdzie ekologia i gdzie koszty.... Poprosimy w trybie pilnym o naprawę bo nie da się tak pracować. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl @Kaliope_Brzeg @medalik_2009 problem został już rozwiązany. 
Sprawdźcie to proszę, powinniście już móc wejść do zakładki Zamówione przesyłki

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@la_nika 

Teraz jest ok, wreszcie widzę zakładkę 😊 Dzięki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Jest ok, ale filtrowanie Wam szwankuje. Da się z tym żyć. Tak to jest jak wgrywa się nową wersję ręcznie. Polecam na przyszłość Jenkins 🙂

oznacz moderatorów
maciej_910
#8 Zapaleniec#

problem chyba dalej występuje, gdyż ja również nie mogę wydrukować etykiet do zamówionych paczek. paczki wiszą mi w zakładce "zamówione przesyłki", ale po kliknięciu "drukuj etykiety" kręci się pomarańczowe kółko po czym nie dzieje się nic. sprawdzone w przeglądarce chrome i safari. 

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam. w zamówionych przesyłkach nie dzieje się nic, a po zaznaczeniu zamówień i wybraniu opcji ZAMÓWIENIA - DRUKUJ - ETYKIETY ADRESOWE pojawiają się tylko dane odbiorców

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro.pl

Sprawdzamy problem z drukowaniem etykiet na nowej zakładce Zamówione przesyłki.

Drugie miejsce, o którym piszesz (ZAMÓWIENIA - DRUKUJ - ETYKIETY ADRESOWE) nie ma żadnego związku z Wysyłam z Allegro i etykietami nadawczymi przewoźników. To opcja umożliwiająca wydrukowanie samych adresów, np. do naklejenia na koperty czy do innych celów, niezwiązanych z wysyłką.

Przypominam, że etykiety nadawcze, wygenerowane w Wysyłam z Allegro, można pobrać w trzech miejscach:

  1. W Formularzu Wysyłam z Allegro, w drugim kroku "Wybór przesyłek" - po zaznaczeniu listy, pojawia się zielony pasek, na którym można zbiorczo pobrać etykiety, protokoły lub komplet dokumentów.
  2. W zakładce Zamówienia od kupujących - Szczegóły zamówienia - Przesyłka - Drukuj (tu niestety tylko pojedynczo).
  3. Na nowej zakładce Zamówione przesyłki - widzimy, że jest problem, poinformuję jak go rozwiążemy.
oznacz moderatorów
go-plast
#9 Pomysłodawca#

nie da sie wydrukować w żaden omówiony wyżej sposób

 

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

a komu przeszkadzało drukowanie etykiet bezpośrednio po ich wygenerowaniu???

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro.pl

Nikomu 🙂 Dalej jest to możliwe - wystarczy bezpośrednio po zamówieniu przesyłek, w kroku "Wybierz przesyłki" zaznaczyć je i pobrać dokumenty korzystając z opcji na zielonym pasku.

Jest to dokładnie opisane w tym artykule.

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

dobra, to szybkie pytanie: dam radę teraz wydrukować 4 etykiety na raz?

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro.pl

Tak, etykiety dla wszystkich wszystkich zaznaczonych paczek pobiorą się w jednym pliku.

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

tylko gdzie wygeneruję taki plik?

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro.pl

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek - zaznaczyć wybrane przesyłki i na zielonym pasku wybrać "WSZYSTKIE DOKUMENTY" (opcje ETYKIETY i PROTOKOŁY jeszcze poprawiamy).

oznacz moderatorów