anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka 24H - Negatyw ( inny niż wszystkie )

pinsplash
#21 Demiurg#

Dużo osób żaliło się na negatywy otrzymane za wysyłkę, ale ten jest chyba mocno nietypowy 😃

Sytuacja : Kupujący jest poza domem. Jest Czwartek, potrzebuje produkt na Poniedziałek. Widzi wysyłkę : 24H. Kombinuje : kupię teraz, Sprzedający wyśle w piątek, na poniedziałek będzie w paczkomacie. Nie pisze nic do sprzedającego na temat czasu wysyłki.

Rzeczywistość : Sprzedający wysyła ZARAZ po otrzymaniu zamówienia. Inpost ( jak nigdy!) odbiera paczkę i transportuje ją przez noc, i po nieco ponad 24H przesyłka jest w paczkomacie. Czeka 48H i w niedzielę wraca do Sprzedającego bo Kupujący nie dojechał do domu.

Negatyw : Za "zaszybką" wysyłkę i pretensje do Inpostu za natychmiastową dostawę.

No nie dogodzisz 😊. Ciekawe czy allegro by  usunęło taki komentarz gdyby Sprzedający o to wsytąpił 🤔 ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

Opisz zaistnialą sytuację , a szczególnie brak informacji dla sprzedającego i jest duże prawdopodobieństwo , że usuną . Mialem podobną sytuację i usunęli . Powalcz.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria To na szczęście nie ja, ale napisałem bo często są negatywy za brak wysyłki w 24H , a tutaj : odwrotnie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zdaje mi się, że ta sytuacja była już tu opisywana.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

muszę się przyznać, ze nie widziałem aby była ( ale też głęboko nie sprawdzałem)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów