anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w terminie: 108%

mariuszposylek
#11 Animator#

Witam.

Zajrzałem dzisiaj do panelu "Jakość mojej sprzedaży" i wygląda to tak:

  • Numery przesyłek uzupełnione w terminie: 100%
  • Wysyłka w terminie: 108%

Znaczy to, że co? Wysłałem w deklarowanym terminie jakieś nadprogramowe paczki? Może były jakieś za pobraniem i pieniążki spłyną na konto? 😁  A może Allegro nadało kilka na moje konto? A może po prostu tak świetnie mi idzie, że jeszcze nie zakupione przez klientów przedmioty już są wliczane do średniej? Jeśli tak to dlaczego punktów mam tylko 100/100 a nie 108/100? 😤

Clipboard01.jpg

oznacz moderatorów
45 ODPOWIEDZI 45

kulki-kulki-pl
#9 Pomysłodawca#

Ze skutecznością paczek doręczanych do paczkomatów może być ciekawie w grudniu, bo jeżeli paczkomaty będą przepełnione to kurier może wozić paczki 2 dni na aucie i statystyka poleci w dół.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@kulki-kulki-pl  Może być różnie z tymi statystykami- wcale bym się nie zdziwił, jak będziesz miał wysłane 110%, a dostarczone minus 20%. Przy takim czarodziejskim kole i jego wyliczeniach to panie cuda mogą być. Jednego można być pewnym- oberwie się sprzedającemu, bo według jednej słusznej TV to sprzedający jest winien wszystkiemu i wszystkom.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 A to takie czarodziejskie jak w "kole fortuny", często wypada bankrut.🤣

oznacz moderatorów

nostalgia53
#10 Popularyzator#

BŁĄD??? Same błędy!!!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dla wszystkich którzy mają powyżej 100% proponuję dodatkową prowizję w wysokości nadwyżki.

Będzie kilka groszy na nowe ułatwienia od Allegro  🤣😂😀😁

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

@konto zamknięte 

Jasne, podsuwaj im pomysły...

 

A może to się właśnie dzieje... 108% znaczy dodatkowe 8% prowizji od wszystkiego. I tak w sumie dobrze, w mojej kategorii biorą 10%, więc jak to mówią: dobry Pan, nie bije.

oznacz moderatorów