anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w terminie a anulowane zamówienia

AZ-Studio
#7 Wielbiciel#

Witam,

Przeglądam właśnie raport dotyczący mojej wysyłki w terminie. Pierwsza rzecz, że nie można łatwo powiązać pozycji z raportu a aukcją, gdyż żaden link nie działa.

W poprzednim miesiącu wszystkie zamówienia zostały zrealizowane, a mimo to przy pięciu pozycjach w raporcie brak jest nr przesyłki oraz nazwy przewoźnika, a w kolumnie czy wysyłka w termienie jest NIE. Jedyne, co przychodzi mi na myśl, jest to, że przesyłki anulowane obniżają skuteczność wysyłek w terminie. Tylko tu też nie wszystko się zgadza. W podanym terminie, za jaki wygenerowany został raport, miałam trzy anulowane zamówienia, a w raporcie jest ich pięć. Proszę mi to wytłumaczyć, gdyż nie rozumiem tego i mimo moich starań, nie udało mi się jeszcze uzyskać zwrotu za przesyłki.

 

 

Jeśli tak, to w jaki sposób

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AZ-Studio, czy możesz podać numery ofert w tych pięciu pozycjach, w których nie uznano, że wysyłka odbyła się w terminie?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AZ-Studio
#7 Wielbiciel#

w dzisiaj otwartym raporcie są już cztery pozycje, gdzie brakuje danych i przesyłka w terminie jest na NIE. Jedyna informacja, to link (mi się nie otwiera):

c6270951-c9b6-11eb-ad1c-1d9eabddee0e

10c9ed61-c8ef-11eb-841d-89e3412a276d

38fd8dc1-c95b-11eb-8b1a-f7690a1d4140

04d5de91-cef0-11eb-b965-c1b836d73492

 

 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AZ-Studiosprawdziłam raport dotyczący wysyłki w terminie. Widzę, że tych 5 zamówień, o których piszesz, nie wliczamy do jakości sprzedaży. 

Zerknij, proszę, na ostatnią kolumnę w raporcie, która mówi: ,,Czy liczone do Jakości Sprzedaży?". Zobaczysz tam, że dla każdego z nich jest informacja ,,nie".

Co do linkowania to widzę, że numery zamówień z pierwszej kolumny są aktywnymi linkami do konkretnego zamówienia dla zakładki o tej samej nazwie ,,zamówienia". Jeśli podasz swój adres mejlowy, mogę wysłać Ci ten raport. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AZ-Studio
#7 Wielbiciel#

poproszę  o przesłanie na maila: suknie_slubne@onet.pl

dziękuję

oznacz moderatorów

AZ-Studio
#7 Wielbiciel#

witam, podałam kilka dni temu maila, ale nic jesczcze nie otrzymałam. pozdrawiam

oznacz moderatorów

AZ-Studio
#7 Wielbiciel#

witam, mam jeszcze pytanie odnośnie wczoraj nadanych przesyłek - nadana z punktu przed godziną 15. Kurier nie odebrał, był szybciej i widocznie nie było mu po drodze wracać. Moja skuteczność spadła z 92 do 89%. Co z tym da się zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AZ-Studio Moment skanowania przesyłki jest tym, w którym otrzymujemy informację o nadaniu. W tej sytuacji powinieneś zadbać o to, by zanieść ją do punktu odbioru przed godziną graniczną przewoźnika.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów