anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka z odbiorem

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Witam Serdecznie,

Czy jest możliwość nadania do klienta paczki dpd wraz z odbiorem towaru? Wysłałem błędny towar do klienta i nie chciałbym stwarzać mu problemów. Chciałbym wysłać do niego paczkę dpd z odbiorem błędnego towaru.
Korzystam z wysyłam allegro czy jakoś tak 🙂 

Zamówiłem rozmowę przez kontakt allegro, ale jestem już przekierowywany 4 raz, nie mam siły rozmawiać z tymi konsultantami ^^ 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

komis-bell
#21 Demiurg#

Z tego co mi wiadomo to przez allegro tego nie zrobisz. Wygeneruj list przewozowy dla błędnego towaru i podeślij klientowi - niech wyda paczkę kurierowi przy doręczeniu tej właściwej.

oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

No a Pani z infolini mówi, że chyba się da, tylko przekieruje mnie do odpowiedniego działu (4 dział) 😄 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@metal-shop bez umowy przez WzA tego nie zrobisz, a nie był to przypadkiem zakup smart, może ma darmowy zwrot ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Nie, nie był to zakup smart

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@metal-shop Nie ma takiej możliwości, by zlecić tego typu odbiór na umowie Allegro. Możesz to zrobić jedynie na własną rękę, na przykład na stronie wybranego przewoźnika. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Sami nie wiecie co macie na tym allegro. Jakoś przez allegro wysyłam wysłałem towar z opcja przesyłka zwrotna.

oznacz moderatorów

metal-shop
#9 Pomysłodawca#

Dobra - mam 🙂 Gdyby ktoś się zastanawiał jest to możliwe 😉 Ja akurat korzystam z zewnętrznego oprogramowania, więc tutaj wystarczyło kliknąć "ptaszka" przesyłka zwrotna 

oznacz moderatorów