anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie Allegro - masa zbędnych aukcji

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Dział motoryzacja 

 

Zaznaczam sobie Części samochodowe > Części karoserii > Drzwi 

 

Wpisuje nazwę samochodu oraz opis drzwi które mnie konkretnie interesują 

 

W wynikach wyszukiwania mam masę zamków, uszczelek, listewek i innych **piiip**ół, które przypisane są do innej kategorii ale oczywiście żeby drzwi znaleźć to trzeba się nieźle naklikać w wynikach wyszukiwania wśród 90% aukcji z, które kompletnie mnie nie interesują 

 

Czemu jak ręcznie zaznaczam podkategorie DRZWI to w wynikach wyszukiwania nie mam DRZWI tyle masę zbędnych elementów ? Jakbym szukał zamka do w wyszukiwarce Allegro wpisywanym zamek... Proste i logiczne 

 

Czemu Allegro utrudnia tak wyszukiwanie ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

To efekt skatalogowania, produktyzacji> bajzel i tyle, ja szukam przez google.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podziękowania za ten stan rzeczy musisz kierować do twórców programu produktyzacji i całego tego katalogu  ,który podobno ma pomagać w wyszukiwaniu potrzebnych pozycji.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Tylko w ten sposób to Allegro traci Sprzedających jak i Kupujących, gdyż taka kolej rzeczy aż zniechęca do dalszego poszukiwania danego przedmiotu.

 

Sam jestem Sprzedawcą części samochodowych, gdzie się zastanawiałem czemu na Allegro ruch jest coraz mniejszy a na konkurencyjnych portalach sprzedaż kręci się w najlepsze.

 

Sam właśnie postawiłem się w roli kupującego próbując na prosty chłopski rozum znaleźć kilka danych elementów nawet z użyciem odpowiednich filtrów. Klops... Droga przez mękę...

 

Wchodzę na portale konkurencji, wpisuje te same frazy wyszukiwania i wszystko jak na dłoni w niecała minutkę 

oznacz moderatorów